"Sloborn". Niemcy nakręcili w Polsce serial o śmiercionośnej epidemii! Filmowcy przewidzieli przyszłość?

Chociaż może wydawać się to nieprawdopodobne, to wygląda na to, że niestety filmowcy przewidzieli przyszłość... Kilka miesięcy temu Niemcy nakręcili w Polsce serial o... śmiercionośnej epidemii! Zobaczcie zwiastun serialu "Sloborn".

Multimedia

"Sloborn" to niemiecki serial katastroficzny. Niewielką wyspę na Morzu Północnym - w którą wcielił się polski Puck - atakuje śmiercionośny wirus. Jak w tej sytuacji poradzą sobie mieszkańcy? Z pandemią będą musieli zmierzyć się bohaterowie, w których wcielą się m.in. Alexander Scheer, Wotan Wilke Möhring, Laura Tonke, Roland Møller, Emily Kusche, Lea van Acken oraz Marc Benjamin.

W Polsce powstał niemiecko-duński serial katastroficzny! Filmowcy niechcący przewidzieli epidemię koronawirusa?Zobacz więcej

"Sloborn" to niemiecko-duńska produkcja, za reżyserię której odpowiadają Christian Alvart oraz Adolfo J. Kolmerer. Większość zdjęć do serialu powstała w polskich nadmorskich miejscowościach, które na czas zdjęć musiały zamienić się w fikcyjną miejscowość o nazwie "Sloborn".

Produkcja ma liczyć 8 odcinków i data jej premiery jeszcze nie jest znana. Początkowo producenci chcieli serial zaprezentować latem tego roku, ale w czasie, gdy na świecie szaleje prawdziwa epidemia, nie wiadomo czy ten termin zostanie utrzymany.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • monak (gość)

    Sala samobójców. Hejter 2020

    filmvod.pl

    - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!

    01.04.2020 10:47

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×