"Słodki koniec dnia". Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch pokazali córkę! Nastolatka zagrała w filmie z Krystyną Jandą!

Mirka - córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha zostanie aktorką? Nastolatka ma za sobą udany debiut w filmie "Słodki koniec dnia", w którym wystąpiła u boku Krystyny Jandy i Kasi Smutniak. Zrobi karierę? Zobaczcie, jak wygląda córka gwiazdy "Rancza"!

Multimedia

Miłosława Borcuch to córka aktorki Ilony Ostrowskiej i reżysera Jacka Borcucha. Nastolatka zagrała ostatnio w filmie swojego taty "Słodki koniec dnia", w którym wystąpiła u boku takich gwiazd jak Krystyna Janda i Kasia Smutniak. W środę (8.05) odbyła się polska premiera obrazu, na której nie mogło zabraknąć twórców i obsady. Wśród nich byli też dumni rodzice Mirki.

To bardzo wzruszające kiedy Moja mała córeczka ❤️w „Słodki koniec dnia”filmie taty @jacek_borcuch wygrywa festiwal Off Camera 🎥-serce szaleje i brak słów i strach i duma - podpisała zdjęcie z córką aktorka.

Natalia Kukulska pokazała córkę! Podobna do sławnej mamy? Zobacz więcej

Czy Mirka - córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha zostanie aktorką? Nastolatka ma już za sobą udany debiut w filmie "Słodki koniec dnia". Wydaje się, że wielka kariera przed nią. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Mirki Borcuch!

Podobna do sławnych rodziców?

Zobacz galerię

O filmie „Słodki koniec dnia”:

To historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

W roli Marii zobaczymy Krystynę Jandę. W roli córki partneruje jej Kasia Smutniak. W projekt zaangażowana jest międzynarodowa obsada, m.in. Antonio Catania, Lorenzo de Moor, Vincent Riotta, Robin Renucci. Autorami scenariusza są Jacek Borcuch i Szczepan Twardoch. Dla pierwszego z nich będzie to piąty tytuł na podstawie autorskiego scenariusza (po m.in. „Wszystko, co kocham” i „Nieulotnych”). Dla Szczepana Twardocha, autora takich książek jak „Morfina” czy „Król” i laureata Nagrody Fundacji im. Kościelskich, Nagrody Nike i Paszportu „Polityki”, to debiut w roli scenarzysty. Za zdjęcia odpowiada Michał Dymek („Najpiękniejsze fajerwerki ever”), a za scenografię Elwira Pluta („Atak Paniki”, „Body/ciało”).

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Co (gość)

    Miłka kužwa, a nie Mirka.

    09.05.2019 15:55
  • telewidzka (gość)

    Jaka Mirka??? Co za dyletant z tego Słowika! Nawet imienia nie sprawdził.

    09.05.2019 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×