Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Antek Królikowski i Joanna Opozda w podróż poślubną udadzą się na Madagaskar? Ojciec panny młodej, Dariusz Opozda, kupił tam hotel! Mamy zdjęcia luksusowego obiektu!

Nie milkną echa głośnego ślubu Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy. Ich wesele to już showbiznesowe wydarzenie tego roku, ale teraz wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie młodzi udadzą się w podróż poślubną! Mamy pewien trop!

Multimedia

Antek Królikowski i Joanna Opozda w podróż poślubną udadzą się na Madagaskar? Ojciec panny młodej, Dariusz Opozda, kupił tam hotel!

Na to wydarzenie polski showbiznes czekał od dawna. Wygląda na to, że notoryczny podrywacz i łamacz kobiecych serc, Antek Królikowski w końcu się ustatkował! Aktor stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką jest piękna aktorka Joanna Opozda, z którą spotykał się od kilku miesięcy.

Na ślubie pary pojawiło się wielu celebrytów. Nic dziwnego, w końcu, gdy Antek Królikowski bierze ślub, to musi być pierwszorzędna impreza! I mimo, że zaczął się już nowy tydzień, to wciąż nie milkną echa ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Joanna Opozda pochwaliła się mamą i siostrą. Aleksandra Opozda to chodząca definicja piękna!Zobacz więcej

Gdzie młodzi udadzą się w podróż poślubną? To pytanie zapewne zadaje sobie wielu fanów aktorskiej pary, a my mamy pewien trop! Ojciec panny młodej, Dariusz Opozda, na początku 2021 roku pochwalił się portalowi echodnia.eu, że... kupił hotel na Madagaskarze!

To prawda, kupiliśmy tu hotel, teraz go modernizujemy i rozbudowujemy - przyznaje tata słynnej aktorki.

Całość robi wrażenie. Jest tam piękny park, basen oraz tylko 100 metrów do morza przez prywatną plażę!

Jesteśmy na Madagaskarze pierwszym, czysto polskim hotelem. Naszym dyrektorem hotelu jest pan Andrzej Małek, człowiek który mieszka tu 17 lat i ma polskie biuro podróży. Połączyliśmy siły i powstaje coś fajnego - mówi Dariusz Opozda.

Joanna Opozda wraz z siostrą Aleksandrą już miała okazję bawić się w nowym nabytku swojego ojca. Czy teraz tam zabierze swojego męża? Jest to bardzo prawdopodobne!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Matylda (gość)

    Z narzeczonym mamy ślub we wrześniu, mamy już zaplanowaną podróż poślubną, będziemy lecieć enterem do Portugalii. Zauroczyły nas widoki, jakie nam pokazywała pani w biurze i uznaliśmy, że to jest kierunek dla nas.

    11.08.2021 09:50
  • Focus (gość)

    Ciało puszczone raz puszcza się cały czas.

    10.08.2021 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×