Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Małgorzata Rozenek i Marina błyszczą na ślubie aktorskiej pary! Zobaczcie zdjęcia!

Stało się! Po licznych perypetiach, głośnym rozstaniu, a następnie cichym pojednaniu, Antek Królikowski oraz Joanna Opozda w końcu są małżeństwem! Wczoraj, 7 sierpnia 2021 roku, odbyła się ceremonia ślubna aktorskiej pary, a wśród gości same gwiazdy! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Małgorzata Rozenek i Marina błyszczą na ślubie aktorskiej pary! Zobaczcie zdjęcia!

Antek Królikowski, gwiazdor filmów "Bad Boy" oraz "Pętla", już nie jest do wzięcia! Urodzony w 1989 roku aktor właśnie wziął ślub! Chociaż aktor swoje zaręczyny ogłosił ponad miesiąc temu, to wielu obserwatorów, doskonale znających Królikowskiego z hulaszczego trybu życia, nie do końca wierzyło, że ceremonia się odbędzie. A jednak!

Wybranką Antka Królikowskiego jest piękna aktorka Joanna Opozda, z którą aktor spotykał się od pewnego czasu. Co prawda później para się rozstała, aby niedługo później znowu się zejść, a w lipcu ogłosili swoje zaręczyny! Teraz już są małżeństwem, a my życzymy im szczęścia na nowej drodze życia!

Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak"!Zobacz więcej

Ceremonia ślubna odbyła się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Wśród gości nie zabrakło gwiazd! Pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Patryk Pniewski z Oliwią Bosowską, Agnieszka Mrozińska, Joanna Kurowska oraz oczywiście rodzina pana młodego - mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz stryj Rafał Królikowski.

Zobaczcie galerię zdjęć ze ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ida (gość)

  Głupoty wpisują że była związana z Łozowskim który ma ksywę Baron. Najpierw poznaj ludzi dokładnie z nazwiska a potem pisz. Głupcy łykają wszystko jak pelikan. A co do wesela pomyślności aby wytrwali lata długie w tym małżeństwie.

  10.08.2021 11:14
 • Halszka (gość)

  Ale wiadomość! Czyżby król się zenil! Żenada. Ss ważniejsze wiadomości.

  09.08.2021 17:08
 • xdgbnc (gość)

  Ale sobie chłopa wzięła brzydki biedny nie wysportowany taki gamoń a ona bystra dziewczyna była na co te dziewczyny lecą...

  09.08.2021 00:57
 • lolo (gość)

  Pan młody niezbyt ciekawy , coś mi się zdaje że szybko następi koniec pożycia :)

  08.08.2021 17:22
 • ja (gość)

  Rozenek błyszczy wszędzie by móc istnieć ha ha ha , a co innego ma robić ???

  08.08.2021 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×