Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Ojciec aktorki wygłosił wzruszające przemówienie

Ślubem Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak żyją niemal wszystkie media, a do sieci przedostaje się coraz więcej informacji na temat ceremonii, która odbyła się w sobotę w Krakowie. Te najnowsze dotyczą ojca aktorki, który wygłosił wzruszające przemówienie.

Multimedia

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Ojciec aktorki wygłosił wzruszające przemówienie

Aktorki Anna Cieślak i Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN pobrali się w sobotę, 21 sierpnia. Ślub pary odbył się w kościele świętej Anny w Krakowie, a na ceremonii pojawiło się mnóstwo gwiazd, o czym informowaliśmy w naszym poprzednim tekście.

Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie. Ceremonia była pilnie strzeżona! Zobacz więcej

Chociaż para starała się utrzymać wszystko w sekrecie i nie opowiadała o ślubie i weselu w mediach, do sieci przedostały się niektóre szczegóły. Wiadomo, że wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Monika Olejnik, Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dominika Kulczyk, Andrzej Nejman, Robert Śmigielski, Daniel Olbrychski z żoną, Krzysztof Materna, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Piotr Kraśko z żoną.

Jak donosi Super Express, wesele pary zorganizowano na trzech piętrach krakowskiego Hotelu Rubinstein. Ponoć ojciec Anny Cieślak wygłosił tego wieczoru poruszające przemówienie - rodzice aktorki obchodzili w tym dniu 50. rocznicę ślubu! Życzyli córce i zięciowi wielu lat szczęścia.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Maryla (gość)

  Nawet że ma kasę bym się nie zdecydowała na ślub dziadek z wnuczka staesi faceci myślą że młode ich kochają one kochają kasę

  11.06.2022 20:02
 • Iwa (gość)

  Barbara a ty zazdrościsz

  17.11.2021 18:15
 • B (gość)

  O boze

  29.08.2021 12:48
 • Piotrek (gość)

  Jaki wstyd dla rodziny, że wyszła za "przystojniaka" wiekowego. Co to trzeba mieć w głowie? No ale tu akurat wiadomo o co chodzi, o koneksje i pieniądze. Najstarszy zawód świata.

  23.08.2021 17:03
 • Barbara (gość)

  Ja w Krakowie ślub brałam w kościele św. Mikołaja cudowne miejsce ja kościół św Anny czy katedra na Wawelu. Gratulacje dla młodej part. Życie bajkowe szkoda ze wuj nie doczekał tak kibicował tej uroczystości. To że 26lat różnicy nie stanowi problemu bo jest ogromny majątek i życie bez zmartwień. Niejedna młodsza kobieta poleciała by na ten luksus. Dużo radości i szacunku na nowej drodze życia.....

  23.08.2021 06:53
 • Teresa (gość)

  Cudowny Kraków przepiękna żydowska dzielnica Kazimierz gdzie jest klimat świetna kuchnia.. Lody etc... I nie tak drogo jak w rynku. Gratulacje. Sami milionerzy na uroczystości. Najlepiej ubrana. Socha z milionerem mężem. I Olejnik z partnerem tylko szkoda było dać na torebkę 4.5tys.cena o niczym nie świadczy jak sukienka za 15tys..trzebiatowskiej.drzyzga kolenda kreacje nie na taką uroczystosc

  23.08.2021 06:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×