Ślub Joanny Krupy już dziś! Będzie kosztował pół miliona dolarów!

Joanna Krupa już dziś zostanie żoną Romaina Zago.

Kilka tygodni temu Joanna Krupa zamieściła na Facebooku zdjęcie zaproszenia na ślub. Datę tego wydarzenia wyznaczono na 13 czerwca 2013 roku, czyli dziś! CZYTAJ TAKŻE: WIECZÓR PANIEŃSKI JOANNY KRUPY [+18] JOANNA KRUPA ZNÓW ZAPOWIADA SWÓJ ŚLUB Termin ceremonii został dokładnie ustalony z producentami reality show, w którym występuje Krupa. Za możliwość transmisji uroczystości zapłacono modelce i jej narzeczonemu milion dolarów! Nic dziwnego, że para młoda mogła wydać połowę tej kwoty na przygotowanie ślubu.

Jak informuje "Fakt", pieniądze zostały przeznaczone na noclegi dla wszystkich gości, wynajęcie ochrony, wynajęcie willi, zbudowanie na wodzie specjalnej sceny oraz opłacenie kosztownych dekoracji kwiatowych. Sama Krupa powiedziała w jednym z wywiadów, że gdyby ślub nie był filmowany, nigdy nie zdecydowałaby się na tak duże przedsięwzięcie.

CZYTAJ TAKŻE: 10 NAJSEKSOWNIEJSZYCH POLEK WEDŁUG AMERYKANÓW [ZDJĘCIA] JOANNA KRUPA BIERZE ŚLUB Z ROMAINEM ZAGO! ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIECZORU PANIEŃSKIEGO MODELKI [+18]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×