Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Nagranie z pierwszym tańcem młodej pary rozczula. Czy aktorka zmieni nazwisko?

7 sierpnia Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli w otoczeniu największych gwiazd polskiego showbiznesu. Ich ślub był jednym z najważniejszych - a może najważniejszym - wydarzeniem sezonu. Czy aktorka zmieni nazwisko?

Multimedia

Joanna Opozda i Antek Królikowski w romantycznym tańcu

W sieci krąży piękny, romantyczny klip nagrany podczas pierwszego tańca młodej pary. Jak wiadomo, to taka chwila - obok małżeńskiej przysięgi i pocałunku - kiedy nietrudno o wzruszenie. Nie tylko małżonków, ale i gości. Joanna i Antek zatańczyli tak, jakby świat wokół nie istniał, jakby byli sami - intymnie, uwodzicielsko, magicznie.

Joanna Opozda zmienia nazwisko

Gwiazdy najczęściej pozostają po ślubie przy swoim nazwisku, chcąc być kojarzone z dotychczasowym dorobkiem. Filmografia Joanny Opozdy nie jest może zbyt bogata, ale mimo wszystko aktorka jest gwiazdą telewizji i seriali takich, jak "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia".

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Małgorzata Rozenek i Marina błyszczą na ślubie aktorskiej pary! Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Z profilu Antka Królikowskiego na Instagramie wynika, że jego żona wybrała rozwiązanie pośrednie. Zostanie przy swoim nazwisku, dodając mężowskie jako drugi człon. Ślubne zdjęcie Antek podpisał bowiem tak: "Państwo Królikowscy #joannaopozdakrólikowska #antonikrólikowski #miłość @asiaopozda".

Pierwsza z komentarzem pospieszyła Agata Młynarska:

Antuś! Ciocia Agata trzyma za Was kciuki!!! Niech Wam będzie pięknie, zdrowo, mądrze, wyrozumiale, cierpliwie i wesoło!

Kolejny był Mikołaj Roznerski:

❤️❤️❤️Pięknej drogi ❤️❤️

Potem Piotr Stramowski:

Najlepszego!✌🏻♥️

Marzena Rogalska:

Gratulacje! Bądźcie szczęśliwi!❤️❤️❤️

I m.in. Paulina Krupińska:

Gratulacje❤️ niech się darzy na nowej drodze życia 🙌🏻

Pannie młodej gratulowali m.in. Maffashion, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Minge, Barbara Kurdej-Szatan.

Życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×