Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Przeczytaj także:

"Brigitte Bardot cudowna". Brat Joanny Opozdy ma żal do szwagra. "Karma wróci"

Emocje wokół rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie opadają. Do medialnej wrzawy dołączył brat aktorki, który dał upust emocjom w komentarzach pod jednym ze zdjęć aktora. Co prawda wpis szybko zniknął z sieci, ale nie umknął uwadze mediów. Autor w rozmowie z jednym serwisów nie kryje, że zawiódł się na szwagrze. - Jeśli się kogoś kocha, to nie ma się potrzeby zdradzania takiej osoby! - zaznaczył.

11.03.2022Brigitte Bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Ma dowody na niewierność Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Media żyły związkiem pięknej aktorki i aktora, "cieszącego" się niechlubną opinią amanta. Obecnie wspomina się o nich w odniesieniu do rozpadu związku - aktor miał zdradzać swoją żonę gdy ta była w ciąży. Joanna Opozda podobno zdecydowała się na rozwód i zbiera dowody na niewierność Antoniego Królikowskiego.

04.03.2022Brigitte Bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się? Ponoć aktor zakochał się w innej!

Joanna Opozda i Antek Królikowski niedawno brali ślub, a zaledwie dwa dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wydawać by się mogło, że miłość kwitnie. W mediach pojawiła się informacja, jakoby miłość kwitła - ale do innej niż Joanna kobiety. Ponoć są małżeństwem już tylko na papierze, a aktorka była przez męża zdradzana w trakcie ciąży.

25.02.2022Brigitte Bardot cudowna

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×