Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gdzie oglądać transmisje z Royal Wedding? [HARMONOGRAM]

Wielki książęcy ślub już 19 maja! Meghan Markle i książę Harry staną na ślubnym kobiercu w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Gdzie oglądać transmisje z uroczystości, podczas której powiedzą sobie sakramentalne "tak"?

Multimedia

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego w konserwatywnej monarchii u wielu budził (i nadal budzi) spore kontrowersje. Wybranka przedstawiciela brytyjskiej rodziny królewskiej jest w końcu starszą od niego rozwódką z kilkoma rozbieranymi scenami na koncie. Inni zastanawiają się, jak Meghan poradzi sobie z do bólu przewidywalnym, ograniczonym licznymi konwenansami życiem na brytyjskim dworze i obowiązkami, które na nia spadną. Nie wszyscy wróżą temu małżeństwu świetlaną przyszłość. Ale może miłość czyni cuda? I może ten związek odmieni oblicze brytyjskiej monarchii?

Książęcy ślub na żywo w telewizji! [GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV]Zobacz więcej

Wszystkich na pewno ciekawi, jak potoczą się losy najsłynniejszej teraz pary narzeczonych. Ale równie intrygujące jest - jak się to wszystko właściwie zaczęło? I tu z pomocą przychodzi nam telewizja, dla której takie wydarzenie to przecież smakowity kąsek. Na różnych kanałach będzie można obejrzeć samą ślubną ceremonię, ale przedtem możemy poznać historię ich związku w licznych dokumentach. I nie tylko dokumentach. Zobaczymy np. "Książę Harry i Meghan Markle - miłość ponad konwenanse", "Harry – książęce życie", "Królewskie wesele".

Zobacz, w jakich filmach i serialach zagrała żona księcia Harry'ego! [GALERIA]Zobacz więcej

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego w telewizji

18 maja Lifetime 19:00 - Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom – kulisy związku w filmie fabularnym, w którym Meghan zagrała Parisa Fitz, a księcia Harry’ego Murray Fraser
18 maja TVN Style 20:35 - Książę Harry i Meghan Markle – miłość ponad konwenanse (później - żeby utrzymać się w atmosferze brytjskiego dworu - pierwsza część filmu "Sekrety gwiazd – Księżna Diana")
18 maja BBC Lifestyle 21:55 - Harry i Meghan: historia miłości
19 maja TVP1, TVN24, TVN24 BiŚ, METRO 11:40 - ŚLUB MEGHAN I HARRY'EGO - NA ŻYWO
19 maja National Geographic 21:00 - Harry – książęce życie
25 maja TVN Style 20:40 - Najważniejsze momenty ze ślubu księcia Harry’ego i Meghan (później druga część "Sekrety gwiazd – Księżna Diana")
26 maja National Geographic 22:00 - Królewskie wesele
1 czerwca BBC Lifestyle 21:55 - William, Kate i królewskie śluby
8 czerwca i 15 czerwca BBC Lifestyle 21:55 - Britain's Royal Weddings

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×