Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle na żywo w telewizji! [GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV]

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle elektryzuje widzów na całym świecie. Książe Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak” już w sobotę, 19 maja. Czy Królowa Elżbieta II pojawi się na ślubie ukochanego wnuka? Jak będzie wyglądała suknia Meghan? Kto jeszcze pojawi się na uroczystości? Czy Harry założy obrączkę? Transmisja ze ślubu książęcej pary w TV. Gdzie oglądać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

O ich ślubie mówi się od miesięcy! Pragną go obejrzeć miliony ludzi na całym świecie. Książe Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak” już w sobotę, 19 maja. W Polsce to wyjątkowe wydarzenie transmitować będzie na żywo, jako jedyna bezpłatna, telewizja METRO. Przed telewizory zapraszamy już od godz. 11:00 gdzie na widzów czekać będą eksperci, którzy przybliżą m.in. szczegóły poznania i związku młodej pary oraz dworskiej etykiety związanej z królewskim ślubem. Czy Królowa Elżbieta II pojawi się na ślubie ukochanego wnuka? Jak będzie wyglądała suknia Meghan? Kto jeszcze pojawi się na uroczystości? Czy Harry założy obrączkę? Dowiemy się już 19 maja, oglądając telewizję METRO!

Zobacz, w jakich filmach i serialach zagrała żona księcia Harry'ego! [GALERIA]Zobacz więcej

Miesiące przygotowań, setki zakładów bukmacherskich, tysiące pytań i miliony wydanych funtów. O tym ślubie powiedziano już dużo, ale wciąż jest wiele niewiadomych. Wszystko stanie się jasne w sobotę, 19 maja, kiedy to oczy całego świata będą zwrócone na kaplicę św. Jerzego zamku Windsor. To właśnie tam sakramentalne „tak” wypowiedzą książę Harry oraz Meghan Markle. Ich związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji. On niepokorny kobieciarz, ona starsza od narzeczonego rozwódka. Znana amerykańska aktorka musiała zerwać ze swoim dotychczasowym życiem, chcąc wejść do rodziny królewskiej i móc otrzymać tytuł Jej Królewskiej Mości.

Zjawiskowe i wzruszające śluby z polskich seriali! Te uroczystości zapamiętamy na długo!Zobacz więcej

Narzeczeni nie do końca są wierni królewskiej tradycji i świadomie wychodzą poza jej ramy budując szczęście według własnych zasad. To właśnie sobota została z premedytacją wybrana na dzień uroczystości, a w myśl przyjętej etykiety królewskiej ten powinien przypadać w dniu powszednim. Na dodatek pokrywa się z finałem Pucharu Anglii! Wielu zastanawia się czy Harry założy obrączkę. Co ciekawe książę Cambridge jej nie nosi od dnia ślubu. Podobnie jak książę Filip. Do czasów drugiej wojny światowej dworska etykieta zabraniała mężczyzną noszenia biżuterii, poza sygnetami czy zegarkami. Ceremonia nie mogła się odbyć w Pałacu Kensington, gdzie 7 lat temu ślub brał książę William i Kate Middleton, ponieważ przyszła małżonka księcia Harry’ego jest rozwiedziona, podobnie jak jej rodzice. Jednak nie ma tego złego … Tego dnia godziny otwarcia angielskich pubów zostaną wydłużone, aby Brytyjczycy mogli świętować szczęście nowożeńców.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle na żywo w telewizji

Ceremonia zaślubin rozpocznie się o godz. 13:00, a przewodniczyć będzie jej wielebny David Conner, dziekan Windsoru. Książęca para przysięgę złoży przed Justinem Welby, arcybiskupem Canterbury. Z najnowszych informacji wynika, że pannę młodą do ołtarza poprowadzi jej ojciec – Thomas Markle. Towarzyszyć jej będą również książę George i księżniczka Charlotte, tradycyjnie sypiący kwiaty. Przed ołtarzem czekać na nią będzie książę Harry wraz z księciem Williamem, który został jego „best man”. Kto natomiast będzie druhną Meghan? Na ten moment nie jest to nic pewnego. Z pewnością nie będzie to jej siostra, której tego dnia najprawdopodobniej zabraknie w Londynie. Na zamek zaproszono 2640 osób, wśród których znajdują się działacze charytatywni, dzieci ze szkół oraz społecznicy. Po uroczystości zaślubin para książęca uda się na dwumilową przejażdżkę królewską karetą, aby pozdrowić mieszkańców Wielkiej Brytanii. Tego dnia ulice Londynu będą strzeżone bardziej niż kiedykolwiek.

Przyjęcie

Ślub Harry’ego i Meghan jest skromny w porównaniu do przyjęcia weselnego starszego brata. Zaproszenia otrzymało zaledwie 800 gości, podczas gdy siedem lat temu aż 1900. Zabraknie wśród nich politycznych oficjeli, w tym premier Wielkiej Brytanii. Mało prawdopodobne, aby Harry zasiadł kiedykolwiek na tronie, stąd rodzina królewska nie wymaga ich obecności. Pierwszą, formalną część przyjęcia na zamku Windsor zorganizowała sama Królowa dla 600 gości. Druga część przyjęcia odbędzie się wieczorem w domu Frogmore House w Windsor Home Park, a zaproszenie na nią otrzymali tylko najbliżsi: rodzina i przyjaciele. Wśród znanych nazwisk pojawia się Serena Williams, Patrick J. Adams, Elton John, Rihanna, Ellie Goulding, Spice Girls czy David Beckham. Czy faktycznie się pojawią?

Zobacz galerię

Żródło: Cover Video/x-news

O TELEWIZJI METRO:
Nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny należący do Grupy Discovery Networks, dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Oferta METRO opiera się na hollywoodzkich filmach fabularnych, serialach kryminalnych i obyczajowych oraz programach dokumentalnych.

Aby odbierać telewizję METRO konieczne jest wyregulowanie dekodera lub modernizacja instalacji antenowej. Instrukcję dotyczącą sposobu przeprogramowania odbiorników i dekoderów można znaleźć na: www.nowekanaly.pl oraz dzwoniąc pod numer infolinii: 12 627 32 80.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×