Ślub Liszowskiej już jutro w Bydgoszczy!

Wielka tajemnica wyszła na jaw.

Multimedia

Nie ma takich informacji, do których nie dotarłaby prasa.

Liszowska bardzo się starała, aby szczegóły jej ślubu były zachowane w sekrecie. Nawet na jakiś czas zniknęła z mediów. Nie pomogło. Wszyscy i tak węszyli, kiedy i gdzie odbędzie się ślub popularnej aktorki. I wywęszyli.

W Bydgoszczy. Nie w Krakowie, gdzie, jak głosiła nowina Joasia i jej narzeczony Ola Serneke mają zarezerwowany termin ślubu w jednym z kościołów. Nie, to musiała być zmyłka. Super Express dotarł do pewnych informacji o ślubie Liszowskiej.

*Pochodząca z Krakowa gwiazda wybrała na zamążpójście zabytkową świątynię. Świadkami małżeńskiej przysięgi będą mury XV-wiecznego kościoła farnego w Bydgoszczy i 160 zaproszonych gości.

A potem będzie weselisko do białego rana. Przygotowania w Hotelu Pałac trwają już od kilku tygodni. Sala Ogrodowa, w której będą biesiadowali weselnicy, wystrojona jest na biało. Podniosłego klimatu będzie też zadawać tryskająca zimną wodą fontanna. Na stołach już leżą wykrochmalone obrusy i serwetki. A kelnerki pucują talerze, szklanki, kieliszki, by w sobotni wieczór podać w nich miejscowe specjały. A będą to prawdziwe rarytasy z kuchni staropolskiej i szwedzkiej. Palce lizać. Przepiórki w płatkach róży, króliki w śmietanie, pasztety z dziczyzny. Nie zabraknie też przepiórczych jaj i swojskiego bigosu.

A i o zaproszonych na weselną biesiadę Szwedach Joasia pomyślała. Stoły będą uginać się od wędzonego łososia, kawioru z szampanem i przesławnych szwedzkich klopsików. Na deser dostaną kruche pierniczki cynamonowe i imbirowe.*

Więcej detali chyba nie trzeba….

Czytaj także: Liszowska miała gorący wieczór panieński! Liszowska szykuje się do ślubu! Liszowska schudła 10 kilo i odchudza się dalej!

Komentarze

Skomentuj
 • martuska (gość)

  to kup sobie większy :)

  24.07.2010 23:57
 • martuska (gość)

  to kup sobie większy :)

  24.07.2010 23:40
 • alina (gość)

  no weźcie już jej nie pokazujcie bo mi się ona nie mieści w monitorze... świnia

  24.07.2010 18:33
 • iz (gość)

  ... a mnie pani Joasia bardzo się podoba, widziałam ją na bydgoskiej starówce wyglądała świetnie, szczupła, piękna, zakochana:) tylko pozazdrościć...

  24.07.2010 11:11
 • boczek (gość)

  Współczuję tej Oli ze Szwecji co ją wzioł. To zwykła grubaska - ani ładna (wręcz przeciwnie - kawał słoniny), ani specjalnie bystra... ani bogata.... No cóż chyba, że ktoś lubi 120 kilogramowego prosiaka w łóżku... kwestia gustu.

  24.07.2010 10:26
 • maria (gość)

  Szczęścia:))

  23.07.2010 17:03
 • ja (gość)

  brałbym ją:)

  23.07.2010 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×