"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza to bohaterowie 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, kolejnych rozstań i ponownych prób bycia razem. Teraz Krzysztof i Paulina są rodzicami, jednak jeszcze parę miesięcy temu nic nie wskazywało na to, że chcą do siebie wrócić. Jak obecnie wygląda sytuacja?

Multimedia

Krzysztof i Paulina ze "ŚOPW 2" wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. W 2. edycji "ŚOPW" poznaliśmy Krzysztofa Zrobka i Paulinę Brzozę, których sparowali eksperci. Relacja tej pary była burzliwa od samego początku, ale mimo wszystko po zakończeniu eksperymentu postanowili pozostać w małżeństwie.

Julia Suryś będzie największym odkryciem 13. edycji programu? Kim jest piękna tancerka? Czym się jeszcze zajmuje?Zobacz więcej

Jesienią 2020 roku na świecie pojawił się synek pary, jednak sielanka między Krzysztofem i Pauliną nie trwała długo. Rok później Krzysztof twierdził, że rozstał się z Pauliną i nie ma z nią najlepszego kontaktu. To się zmieniło w tym roku, gdy w maju Krzysztof oznajmił, że z byłą partnerką i matką swojego dziecka pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ta informacja ucieszyła wielu, bowiem spora część widzów "ŚOPW" wciąż kibicuje Krzysztofowi i Paulinie. Czy dla dobra synka Krzysztof i Paulina postanowili dać sobie kolejną szansę? Tego nie wiemy, jednak Krzysztof na swoim InstaStory pokazał zdjęcia z wakacyjnej wyprawy z synkiem, na której towarzyszyła mu także... Paulina! Nawet jeżeli nie wrócili do siebie, to dobrze widzieć, że żyją w zgodzie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×