ślub od pierwszego wejrzenia 2 sezon

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

29.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" wszyscy uczestnicy są już znani! Pasjonat brydża, windykatorka i aspirujący raper w nowej edycji "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" uczestnicy. Szósta edycja "ŚOPW" wystartowała. W galerii przedstawiamy wszystkich śmiałków, którzy wezmą ślub w ciemno. Kim są nowi bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Wśród nich: trenerka personalna, pasjonat brydża, windykatorka i aspirujący raper.

08.09.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Telewizyjny eksperyment żerujący na potrzebie znalezienia miłości? [KOMENTARZ]

"Ślub od pierwszego wejrzenia" trudno jednoznacznie ocenić. Nie jest to bowiem typowe reality-show, jakie mogliśmy oglądać w polskiej telewizji - "Big brother" czy "Kto poślubi mojego syna". Płytkich i żenujących zachowań tutaj nie znajdziecie, chyba że wyjdziemy z założenia, że to właśnie decyzja o ślubie z nieznajomym do takich należy. Jakie jest nasze zdanie o nowym, kontrowersyjnym programie telewizji TVN? Sprawdźcie!

08.10.2016Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×