ślub od pierwszego wejrzenia 2

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Agnieszka Antosik jest w ciąży! Uczestniczka "ŚOPW" opublikowała zdjęcie, przy którym trudno się nie wzruszyć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który jest wielkim hitem telewizji TVN. Kolejne edycje są bardzo chętnie oglądane przez widzów, jednak coraz mniej osób pamięta pierwsze odsłony "ŚOPW". Bohaterką 2. edycji "ŚOPW" była Agnieszka Antosik, która właśnie pochwaliła się szczęśliwymi wieściami!

31.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina znowu są razem? "Jest znacznie lepiej i nasze relacje się poprawiły". Fani nie kryją zachwytu

Krzysztof Zborek i Paulina Brzoza byli bohaterami 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć para wydała na świat synka Janka, to niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Mężczyzna w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak wyglądają ich obecne stosunki oraz czy para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Agnieszka Antosik jest teraz nie do poznania! Po emisji show TVN przeszła ogromną metamorfozę!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który z edycji na edycję wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Jego uczestnicy zaczynają robić influencerskie kariery i często zmieniają się w typowe instagramowe słupy reklamowe. Jednak nie wszystkim uczestnikom zależało na popularności. Niektórzy z nich zdecydowanie woleli po emisji show TVN usunąć się w cień! Właśnie tak zrobiła Agnieszka Antosik ze "ŚOPW 2", która przeszła ogromną metamorfozę!

17.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Paulina odniosła się do wpisu Krzysztofa o rozwodzie! Jak naprawdę wyglądają jego kontakty z synem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od swojej pierwszej edycji wywołuje ogromne kontrowersje. Sam fakt, że ślub biorą obcy sobie ludzie oburza wielu, a historia programu pokazała, że nawet pary, które doczekały się potomstwa, mogą finalnie okazać się pomyłką. Właśnie tak jest z Krzysztofem i Pauliną z 2. edycji show.

06.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 2. edycji? Tak zmienili się: Paulina, Krzysztof, Anna, Grzegorz, Agnieszka i Marcin

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli eksperyment, w którym pary poznają się dopiero w chwili swojego ślubu, od sześciu edycji gromadzi polską publiczność przed telewizorami. Pamiętacie jeszcze uczestników drugiego sezonu? Co słychać u Pauliny, Krzysztofa, Anny, Grzegorza, Agnieszki i Marcina?

24.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×