"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk znowu wyszła za mąż! Na weselu nie zabrakło innych uczestników ślubnego show

Widzowie mieli okazję poznać Agatę Ząbczyk w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć kobiecie nie udało się znaleźć w nim miłości, to szczęście się do niej uśmiechnęło po jego zakończeniu. Swoją nową miłość poznała już poza kamerami i jakiś czas później doszło do zaręczyn. Jak ujawnił Kamil Borkowoski z 7 edycji "ŚOPW", Agata niedawno ponownie wyszła za mąż!

Multimedia

Agata Ząbczyk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od początku swojej emisji wywołuje ogromne kontrowersje. Nic dziwnego, bowiem formuła show polega na tym, że obcy sobie ludzie biorą ślub i poznają się dopiero w momencie składania przysięgi! To poważny eksperyment, który może skończyć się ogromną porażką.

Coś o tym wie Agata Ząbczyk, która była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wówczas eksperci sparowali ją z Maciejem Kiełbowskim, jednak oboje kompletnie nie potrafili się dogadać. Widać było, że ani się sobie nie podobają, ani do siebie w żaden sposób nie pasują. Ich programowy związek oczywiście zakończył się rozwodem.

Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz?Zobacz więcej

Agata Ząbczyk znowu wyszła za mąż!

Okazuje się, że Agata ponownie została mężatką. Swojego nowego wybranka poznała za pośrednictwem znajomych, kilka miesięcy po rozwodzie z Maciejem. Ich związek jednak wyszedł na jaw dopiero w 2020 roku. Rok później, uczestniczka "ŚOPW 3" pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego.

O tym, że Agata wyszła za mąż, można było się dowiedzieć dzięki Kamilowi Borkowskiemu z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna w swojej relacji na Instagramie pochwalił się kadrami z jej wesela. Okazuje się, że nie był on jedynym uczestnikiem ślubnego show obecnym na uroczystości. Oprócz niego, na weselu pojawili się Jacek z 1. edycji, Martyna z 3. edycji, Mateusz z 4. edycji, a także Izabela i Iga z 5. edycji.

Zobacz galerię

Zamiast miłości chcą tylko sławy? Ekspertka o kulisach castingówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×