"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita 13 dni po porodzie wzięła udział w pokazie tanecznym!

Anita z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest już szczęśliwą żoną, a od niedawna także mamą. Właśnie poinformowała, że po 13. dniach od porodu wzięła udział w pokazie tanecznym!

Multimedia

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są małżeństwem już od ponad roku, a na początku czerwca 2019 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn. Młoda mama jest w świetniej formie!

Anita i Adrian zostali rodzicami! Kiedy urodziło się ich dziecko?Zobacz więcej

Już na pierwszych zdjęciach po porodzie widać było, że Anita prezentuje się znakomicie. Teraz okazuje się, że po zaledwie 13. dniach od wydania na świat synka, Anita, która jest zawodową tancerką, wzięła udział w pokazie tanecznym!

Po 13 dniach od porodu, za zgodą lekarza i małymi krokami udało się! Wróciłam na pokaz taneczny z moją @atelie_grupa_taneczna ! Dzielny tata który świetnie zajmuje się Juniorem świetnie spisał się przez kilka godzin, a ja naprawdę nie sądziłam że aż tak szybko uda mi się zrobić coś takiego, bardzo ważnego dla mnie. Choć do szczytowej formy jeszcze daleko, to jestem z siebie dumna, bardzo szczęśliwa i myślę że wiele z naszych barier jest w głowie. Kiedy tańczę dostaje skrzydeł i mimo że wiele osób kazało mi się z nim pożegnać na długie miesiące kiedy zaszłam w ciążę, to udowodniłam że nie musi tak być.

Anita postanowiła zmotywować inne młode mamy i zaznaczyć, że urodzenie dziecka nie musi oznaczać siedzenia w domu. Zaznaczyła przy tym, że powrót do domu, w którym czeka rodzina to najpiękniejsze co może być.

Dziewczyny nie dajcie się straszyć, że macierzyństwo wszystko wam odbierze.. ono tylko doda wiecej do życia, a reszta co z tym zrobimy zależy od nas.. A wiecie co było najlepsze? Wrócić do pełnego domu❤ 🏠 w którym jest mąż, synek i pies 👨🏼👶🏼🐶 - dokładnie tak jak o tym kiedyś marzyłam, a jak to powtarza mój mąż @adrian_szz -"uważaj o czym marzysz bo może ci się spełnić"🌠

Anita i Adrian uczcili 1. rocznicę ślubu! W jaki sposób?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×