"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita i Adrian wciąż są razem? Zobacz ich nowe zdjęcia! [GALERIA+WIDEO]

Anita i Adrian to jedyna para 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która n końcu zdecydowała się trwać w małżeństwie. Jak po kolejnych tygodniach wygląda ich związek?

Multimedia

Za nami finał 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech kojarzonych przez ekspertów par, tylko jedna zgodnie oznajmiła, że chce pozostać w związku małżeńskim. Byli to Anita i Adrian, których od początku połączyła wyjątkowa nić porozumienia.

Dwa rozwody w programie! Czy Agata i Maciek są razem? Związek Przemka i Martyny przetrwał? Co z Anitą i Adrianem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już w czasie ślubu Adrian nie ukrywał swojego zauroczenia Anitą. Urocza i piękna tancerka od razu skradła jego serce. Także ona od początku wiedziała, że chce dać sobie i Adrianowi szansę na udany związek. Podczas ostatniego potkania z ekspertami przyznała jednak, że nie lubi być naciskana, a Adrian zbyt szybko chce wyciągnąć od niej różne deklaracje.

Największym problemem dla Anity i Adriana jest odległość, jaka ich dzieli. Ona mieszka w Krakowie, a on swoje dotychczasowe życie budował w Szczecinie. Mimo to, oboje zdecydowali, że chcą zostać małżeństwem. Jak wygląda ich relacja po zakończeniu nagrań programu? Na Instagramie Anita opublikowała zdjęcie z oświadczyn Adriana i napisała:

Miłość jak z filmu, a jednak zdarzyła się naprawdę. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, wspaniale wiadomości. To nie jest koniec, a jedynie początek!

Z kolei Adrian podzielił się swoimi emocjami w ten sposób:

Na początku wszytko zaczęło się....no właśnie wiemy jak się zaczęło ! ZGŁOSIŁEM się do programu po żonę😂 i Ją mam ‼️I kocham ‼️ I... wiem, że oboje dla siebie jesteśmy całym ŚWIATEM 🌏❤️.... Cieszę się, że nam kibicowaliście My sobie kibicujemy nadal nieustanie.

Anita rozstała się z tanecznym partnerem! Adrian nie mógł go zaakceptować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Para gościła też w "Dzień Dobry TVN" i, jak się okazuje, wciąż ma się dobrze! - Średnio wychodzi tak, że widzimy się co trzy, cztery dni - zdradził Adrian. - Nasza praca jest na tyle dynamiczna i elastyczna, że też dużo podróżujemy i dzięki temu możemy każdą wolną chwilę wygospodarować na to, żeby spędzać ją ze sobą i poznawać się coraz lepiej - dodała Anita. Małżonkowie zaznaczyli też w planach jest to, aby gdzieś "osiąść" razem na stałe. Nic, tylko życzyć powodzenia!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ann (gość)

  Czy Martyna została wybrana że względu na znajomość z Anią?

  23.11.2018 21:44
 • Ona (gość)

  Zastanawiam się dlaczego pary dobiera antropolog.Uważam że dużo do powiedzenia miałby tutaj astrolog.

  21.11.2018 22:35
 • edycja z nową panią psycholog (gość)

  Jak ktoś gdzieś napisał ostateczna decyzja uczestników powinna być pisana na kartkach, napięcie byłoby wówczas mniejsze. A w tej edycji chyba pierwszy raz przy decyzji u jednej z par były sprzeczne decyzje. Znów było 12 odcinków. Pierwsza edycja była bardziej skondensowana-10 odcinków. Druga podobnie jak teraz miała ich 12. W trzeciej wszystko było tak rozłożone, że myślałam, że będzie nawet 13. Ale za to kamery nie ingerowały mocno, wydaje się, że mniej niż wcześniej, w historie par. Statystyki, bez względu na to co później, wyglądają tak: w pierwszym sezonie pozytywną decyzję po miesiącu podjęła 1 z 3 par. W drugim 2 z 3. Tu były jeszcze niezaistniałe wcześniej opcje 3 z 3 lub 0 z 3. Ciekawe jak będzie w zapowiadanym 4 sezonie, bo w trzecim znów 1 z 3. I to ta para, która od początku najlepiej rokowała. Może jest nawet najlepiej dobrana ze wszystkich edycji. Jest to też para, która podeszła do tego faktycznie najdojrzalej.

  21.11.2018 13:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×