"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita i Adrian wzięli drugi ślub! Kiedy urodzi się ich dziecko?

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" świętowali niedawno 1. rocznicę ślubu. Potwierdziły się domysły - z tej okazji wzięli drugi ślub!

Multimedia

Kiedy Anita i Adrian z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" obchodzili 1. rocznicę ślubu, w sieci pojawiły się ich zdjęcia w eleganckich strojach. Podejrzewano, że para postanowiła przypieczętować swoją miłość i wzięła drugi ślub. Teraz to się potwierdza!

Anita i Adrian uczcili 1. rocznicę ślubu! W jaki sposób?Zobacz więcej

Anita opublikowała fotografie, na których ona jest sukni ślubnej, a Adrian w garniturze. Towarzyszy im ich kilkumiesięczny piesek, Peppa. Młoda żona napisała:

Niech ta chwila trwa wiecznie, zatrzymana na kliszy i w naszych sercach❤ 17.03 2019 Rok później, w powiększonym składzie przypomnieliśmy sobie, że zrobimy wszystko by nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe 👰🏼+🤵🏼+👶🏼+🐶=❤❤❤❤ Dziękujemy

Okazuje się więc, że nie dość, że małżeństwo Anity i Adriana przetrwało telewizyjny eksperyment, to ich miłość nie gaśnie, ale nabiera nowych kolorów! Przypomnijmy, że para spodziewa się dziecka. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich syn. Gratulujemy!

Żona Adriana ubiegała się o tytuł najpiękniejszej Polki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    To sesja i do togo zwykła reklama nie ślub

    25.03.2019 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×