"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak gotowi do świąt! Czułe zdjęcie pary podbija sieć!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to małżeństwo, które powstało dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy 3. edycji tvnowskiego show są przykładem dla kolejnych śmiałków, że w miłość można znaleźć dosłownie wszędzie!

Multimedia

Od czasu emisji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Adrian i Anita stanowią nie tylko udane małżeństwo, ale przede wszystkim są rodzicami dwójki dzieci!

Eksperci programu TVN idealnie trafili z doborem tej dwójki, przez co Anita i Adrian już kolejne święta mogą obchodzić w swoim gronie. A do świętowania są przygotowani perfekcyjnie, o czym świadczy najnowsze zdjęcie Anity na Instagramie!

Wszędzie dobrze, ale... No właśnie.. gdzie najlepiej na święta?🎄 Sądzę, że większość ma podobny problem i rodziny w różnych miastach, a u nas aż 670 km od siebie. Jeszcze dwa lata temu starałam się zakrzywić rzeczywistość i po Wigilii w Krakowie wsiadłam w pociąg do Szczecina, ale kiedy dojechałam na 22.30 wszyscy już chcieli spać. W efekcie spędziłam Wigilijny wieczór sama w pociągu i czułam się jak bohater filmu w którym ktoś zostaje uwięziony w pociągu widmo, oglądając relację z zastawionych stołów znajomych🚆. Przy dzieciach nie wpadnę już na taki wspaniały pomysł 😆 Jedziemy więc niebawem na daaaleką północ, a wcześniej staram się spędzić więcej czasu z moim tatą, oraz odwiedzić najbliższych przyjaciół.

Anita i Adrian w wyjątkowej sesji zdjęciowej ze swoimi dziećmi! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Fani są rozczuleni wspólnym zdjęciem Anity i Adriana. Pod fotką możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Pięknie 😍

Wspaniale ❤️

Jesteście piękną rodzinką 🍀❤️🍀😘

😍😍😍cudownie patrzeć na wasze szczęście....dzieciaszki wspaniale♥️dla takch chwil warto żyć

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    "Czułe zdjęcie pary podbija sieć!" WTF? przecież on na nim wygląda jak z krzyża zdjęty... no ale mimo niekorzystnych fotek przynajmniej jest w nich jakaś stabilność w przeciwieństwie do pary z 2 edycji czy tej z ostatniej, której urodził się synek

    21.12.2020 08:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×