"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska na pięknym zdjęciu z córką. Gdzie jest Adrian?! "Są dni, kiedy mamy siebie absolutnie dosyć"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się - skojarzeni ze sobą przez ekspertów programu - trzy lata temu. Wspólne pożycie małżonków to często związek na odległość. Czy stanowi to dla nich problem?

Multimedia

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak - małżeński klincz?

Anita i Adrian to jedyna para 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nie tylko przetrwała show TVN razem, ale wciąż jest małżeństwem, od 2018 roku. Razem wychowują syna Jerzego i córkę Biankę.

Anita i Adrian przechodzą poważny kryzys. Walczą o rodzinę!Zobacz więcej

Częsta rozłąka jest testem dla każdego związku i jego zagrożeniem. Tak jest w przypadku Anity i Adriana. Piękna krakowianka - tancerka i choreografka - znosi to coraz gorzej. Bynajmniej nie dlatego, że więzi między małżonkami osłabły, ale dlatego, że są sobie jeszcze bardziej bliscy, niż do tej pory. Adrian często wyjeżdża służbowo. Wtedy kilka razy dziennie przeprowadzają ze sobą wideorozmowy. I dzieje się tak pomimo tego, że "są dni kiedy mamy siebie absolutnie dosyć i denerwujemy siebie nawzajem najbardziej na świecie", jak oznajmiła Anita Szydłowska na swoim instagramowym profilu. Ale kiedy Adrian wyjeżdża, bardzo za nim tęskni. Tylko że "nie potrafi już żyć w taki sposób". Z drugiej strony "żyć bez siebie też nie umiemy". Czyli "Trudno tak (razem być nam ze sobą)"?...

Anita Szydłowska komentuje rozstanie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką! Też myślała o rozwodzie!Zobacz więcej

Anita podzieliła się małżeńskimi problemami ze swoimi fanami na Instagramie, publikując zdjęcie z Bianką ubraną w sukienkę w taki sam deseń, co mama:

Jaka matka, taka córka!

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kati (gość)

  To chyba głównie miała być reklama🤣🤣🤣🤣???

  04.06.2021 10:27
 • Ania (gość)

  Śliczne macie te dzieciaczki, miłości życzę ❤️

  04.06.2021 06:38
 • Peuf (gość)

  A w dupie tak ciągle drążycie

  03.06.2021 21:01
 • Bob (gość)

  Pani Anito życzę cierpliwości takiej samej miłości jaką macie do siebie przez całe życie wspierajcie się nawzajem bo tego teraz brakuje ludzi bo ino kasa się liczy a nie miłość radość życia trzymajcie się ciepło

  03.06.2021 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×