"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Maciej ostro o eksperymencie TVN. Po programie brakowało mu bardziej kamer niż Agaty! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" coraz chętniej wypowiadają się na temat kontrowersyjnego eksperymentu stacji TVN. Ostatnio głośno było o wypowiedzi Martyny, a teraz głos w sprawie show zabrał Maciej, który zawarł małżeństwo z Agatą. Jak uczestnik ocenia "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Multimedia

Maciej z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przerywa milczenie. Mąż Agaty Ząbczyk udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o kulisach kontrowersyjnego eksperymentu stacji TVN. W rozmowie z portalem tkn24 przyznał, że uważa się za idealny materiał na męża i gdyby tylko trafił na inną kandydatkę, mógłby pokazać wszystkie swoje możliwości.

Były momenty, kiedy sądziłem, że bez obecności kamer ten związek miałby szanse, ale potem, jak to się odbywa przez miesiąc dzień w dzień, to się przyzwyczailiśmy, żeby nie powiedzieć zżyliśmy z ekipą. Pierwszego dnia po ich wyjeździe to zaczęło mi ich brakować bardziej niż małżonki. Kontakt urwał się prawie od razu. Nie wiem, co u Agaty, obrączki nie mam - ujawnił Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Agata zaręczona z innym uczestnikiem programu? Kim jest jej wybranek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Agata i Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku mieli duże problemy z komunikacją. Para do ostatniego odcinka nie potrafiła przeskoczyć pewnych barier. Finalnie Agata i Maciej zdecydowali się na rozwód.

Maciej w wywiadzie zasugerował również, że telewizja kłamie i nie wszystko, co widzieliśmy w programie było prawdą.

Owszem, tam się zgadza parę rzeczy, ale część jest przekłamanych, część jest wyciętych z kontekstu, byle pasowało do programu, albo do tego, co lektor powiedział. Zauważyłem, że jak wchodzi lektor, to potem jest wszystko do niego dopasowywane. Nie mieliśmy podpowiedzi, co mamy powiedzieć. Standardowy tekst: zachowujcie się naturalnie. Albo: wejdź do domu jeszcze raz, bo źle wszedłeś. Ja za to złotówki nie dostałem - powiedział Maciej.

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×