"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca jest już po rozwodzie? Co z rozwodem Agaty Ząbczyk? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od początku swojej emisji wzbudza ogromne kontrowersje. Mimo wszystko jednak wciąż znajdują się nowi śmiałkowie, którzy próbują w show TVN znaleźć prawdziwą miłość. Niezbyt często się to udaje, a gdy kamery zgasną, trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i... rozwodem. Czy Martyna Końca jest już po rozwodzie? Kiedy sprawa rozwodowa Agaty Ząbczyk.

Multimedia

MARTYNA KOŃCA - "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"

Martyna w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" została sparowana z Przemkiem i to małżeństwo wisiało na włosku już od pierwszego kontaktu wzrokowego pary. Martynie ewidentnie nie spodobał się wybranek, ale mimo wszystko powiedziała "TAK" i para zawarła małżeństwo.

Później było już tylko gorzej. Przemek na każdym kroku udowadniał, że nie jest dojrzały do poważnej relacji, aczkolwiek z drugiej strony można go zrozumieć - skoro został przez Martynę odrzucony już na starcie, to nawet nie zamierzał się już starać zmienić jej myślenia, tylko postanowił dobrze bawić się w programie. Widać było, że mężczyzna jest żywo zainteresowany Martyną, ale niestety było między zbyt wiele różnic i to finalnie Martyna postanowiła przerwać małżeństwo.

Martyna Końca ostro o swoim udziale w telewizyjnym eksperymencie! Stała się ofiarą TVN-u? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz Martyna Końca w mediach społecznościowych zasugerowała, że jej małżeństwo dobiegło końca:

W końcu naszedł ten dzień na który tak długo czekałam! Jestem wolna i szczęśliwa - życiowe wyzwania nie powinny cię paraliżować. Powinny pomóc ci odkryć, kim naprawdę jesteś. #papierowe udowodnienie, że jednak nam się nie udało.

Agata zaręczona z innym uczestnikiem programu? Kim jest jej wybranek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

AGATA ZĄBCZYK - "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"

Co ciekawe, w komentarzach pod zdjęciem Martyny głos zabrała inna uczestniczka programu, Agata Ząbczyk, której małżeństwo również się rozpadło. Dziewczyna napisała:

Cieszę się razem z Tobą i wiedziałam, że będzie dobrze. Podzielam Twoje szczęście, choć sama na ten moment muszę jeszcze chwilę poczekać niestety. POWER GIRLS ARE US.

W innym komentarzy Agata dodała, że ona wciąż czeka na wyznaczenie terminu sprawy rozwodowej.

Źródło: x-news/tvn

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kop (gość)

    Nie dziwię się, że brak komentarzy...

    01.12.2018 08:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×