"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca jest w ciąży! Była uczestniczka "ŚOPW" wygląda kwitnąco z ciążowymi krągłościami!

Kolejne szczęśliwe wieści z życia bohaterów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna Końca, która była uczestniczką 3. edycji "ŚOPW", właśnie ogłosiła, że jest w ciąży i pochwaliła się ciążowymi krągłościami!

Multimedia

Martyna Końca jest w ciąży! Była uczestniczka "ŚOPW" wygląda kwitnąco z ciążowymi krągłościami!

Martyna Końca była jedną z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3", jednak trudno od niej oczekiwać, aby miło wspominała ten eksperyment. Niestety, w przypadku Martyny, eksperci kompletnie chybili z wyborem męża i już w zasadzie w dniu ślubu dziewczyna ten związek spisała na porażkę.

Adam szczerze o Patrycji. Wciąż są razem? Widzowie zapytali, jak z nią wytrzymał!Zobacz więcej

Mężem Martyny został Przemysław Stelmach, który dzisiaj również nie chce mieć zbyt wiele wspólnego z programem. Okazało się, że Przemek nie tylko w żaden sposób się nie podoba, ale między tą dwójką była też ogromna różnica w kwestiach podejścia do życia i oczekiwań od rzeczywistości. Eksperci zestawili ze sobą dwa różne światy, które nie nie miały szansy na znalezienie wspólnego języka.

Przemysław Stelmach był w programie mężem Martyny Końcy. Jak zmieniło się jego życie od zakończenia show? Jak wygląda dzisiaj?Zobacz więcej

Inna sprawa, że prawie nie próbowali. Jak niedawno wyznał Przemysław Stelmach, Martyna już na początku związku powiedziała mu, że nic z tego nie będzie, więc ten... postanowił ją trollować, czego świadkami byliśmy na ekranie.

Dzięki specjalnemu odcinkowi "Ślubu od pierwszego wejrzenia", dowiedzieliśmy się, że Martyna znalazła miłość po programie, aczkolwiek wiele do życzenia zostawia sposób, w jaki produkcja ukazała dziewczynę w specjalnym epizodzie. Pokazano ją jako bardzo płytką.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz Martyna Końca postanowiła ogłosić, że jest w ciąży! Dziewczyna pochwaliła się ciążowymi krągłościami, a my musimy przyznać, że wygląda fantastycznie!

Na te role czekałam całe życie 👼🏻😍 Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić ta wiadomością, to takie ekscytujące 😍 Będę Mama ❤️

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Albert Kujawa (gość)

    Ok dziękujemy

    08.05.2022 15:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×