"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca w zmysłowej sesji zdjęciowej! Fani zachwyceni uczestniczką programu TVN!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który budzi ogromne emocje oraz kontrowersje. Doskonale wie o tym Martyna Końca, która wzięła udział w 3. edycji show, ale nie znalazła w show miłości i rozwiodła się z mężem! Dzisiaj unika tematu związków, ale za to zachwyca na nowych zdjęciach!

Multimedia

Martyna Końca z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3" nie znalazła miłości w show TVN. Jej małżeństwo okazało się katastrofą, a wybrany przez specjalistów mąż kompletnym przeciwieństwem Martyny. W tym przypadku zasada o przyciąganiu się przeciwieństw nie miała racji bytu.

Od tego czasu Martyna Końca niezbyt chętnie opowiada o swoich związkach, ale za to już chętniej udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje efekty przeróżnych sesji zdjęciowych. Najnowsze zdjęcia z udziałem Martyny są bardzo zmysłowe!

Martyna Końca w końcu znalazła miłość! Fani spekulują, kim jest jej ukochany!Zobacz więcej

Fani są zachwyceni zdjęciami Martyny! W komentarzach możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Piękny Jesienny klimat na zdjęciu ☺️💗

Tak! 😁 Piękne zdjęcie Martyna 😍

Wow wow i jeszcze raz wow

Jaka lasencja😊

Źródło: x-news/tvn

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • dr Miś (gość)

  Ten gość co z Nią był to odiota. Jak można nie zakochać się w tak pięknej, hojnie obdarzonej przez naturę dziewczynie! To jest ideał kobiecości.

  21.03.2022 07:57
 • gość (gość)

  jaka zmysłowa sesja? to najbrzydsza uczestniczka slubu...

  24.11.2020 10:44
 • Gosc (gość)

  Czym niby zachwyca? Nie wpadłam w zachwyt :D

  23.11.2020 17:22
 • adrian (gość)

  to dziewczę o prostej urodzie ma fanów xD

  23.11.2020 16:50
 • emix (gość)

  Martyna nie chce pisać o swoich związkach z mężczyznami, bo nie ma o czym, na dłuższą metę trudno wytrzymać z kimś tak depresyjnym jak ona, btw. "zmysłowa sesja"? przecież ta dziewczyna jest najmniej urodziwa, delikatnie mówiąc, z tych wszystkich, które brały udział w programie

  23.11.2020 14:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×