"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca została mamą! Uczestniczka "ŚOPW" pokazała pierwsze zdjęcie dziecka!

Martyna Końca, która była uczestniczką "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3", właśnie mierzy się z nową życiową rolą. Kobieta została mamą, a teraz pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojego dziecka!

Multimedia

MARTYNA KOŃCA ZE "ŚOPW 3" ZOSTAŁA MAMĄ!

Martyna Końca popularność zdobyła dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia 3", gdzie eksperci niezbyt fortunnie sparowali ją z Przemkiem. Niestety, między tą dwójką nie było żadnej chemii, a Martyna była tak niechętna małżeństwo, że Przemkowi pozostały jedynie wygłupy, aby ekipa telewizyjna miała co realizować. Para szybko wzięła rozwód.

Jego nazywają Jasiem Fasolą, a ją bezlitośnie krytykują! "Przecwaniakowała"Zobacz więcej

Martyna Końca długo po programie była singielką i skupiała się na samorozwoju. Jej kolejne zdjęcia zachwycały, a dzięki wspomnieniowemu odcinkowi "ŚOPW" dowiedzieliśmy się, że Martyna ułożyła sobie życia. Aczkolwiek, sama uczestniczka show TVP miała spore zarzuty do produkcji, bo nie przedstawili jej w korzystnym świetle.

W maju 2022 roku Martyna Końca oświadczyła, że spodziewa się dziecka. Dzisiaj już wiemy, że Martyna została szczęśliwą mamą!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Martyna Końcu w końcu pochwaliła się swoim dzieckiem! Okazało się, że na świat przyszedł cudowny chłopczyk, którego zdjęciem teraz pochwaliła się była uczestniczka "ŚOPW 3"! Mały urodził się 10 dni po terminie, ale jest okazem zdrowia! Gratulujemy!

MARTYNA KOŃCA POCHWALIŁA SIĘ DZIECKIEM!

10 dni po terminie i oto w końcu jest- nasz CUD ❤️🥰 Najpiękniejszy syn jakiego mogłam sobie wymarzyć 😇 Chłopak na 10/10 🥰 Powiem tak- nasza droga, żeby sie w końcu zobaczyć nie była prosta 🥺😢 ale zdecydowanie warta❤️ #kochamnajmocniejnaświecie

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×