"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 12. FINAŁ! Ostateczne decyzje par. Kto pozostanie małżeństwem, a kto weźmie rozwód? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Przed nami finał 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Które z trzech zawartych w czasie trwania reality show małżeństw przetrwa? Kto zdecyduje się na rozwód? Zobacz zapowiedź finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 12. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Od kilku tygodni obserwujemy, jak w małżeństwie radzą sobie trzy pary: Anita i Adrian, Agata i Maciej oraz Martyna i Przemek. Przyszedł czas, aby każda z nich powiedziała ekspertom, jakie są ich decyzje odnoście ich przyszłości.

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 12. odcinku 3. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pary potkają się z ekspertami, którzy na podstawie różnych zmiennych dopasowali ich w ten, a nie inny sposób. Wydaje się, że najlepiej dobraną parą są Anita i Adrian. Nie jest jednak powiedziane, że początkowa sielanka będzie trwać wiecznie.

Agata i Maciej długo docierali się do siebie. Kiedy ona już się otworzyła, on nie chciał zburzyć ściany, którą sami wybudowali między sobą. Problemów nie brakowało też u Martyny i Przemka. Marząca o wysokim brunecie dziewczyna nie umiała pogodzić się z zawodem, jaki poczuła, gdy zobaczyła swojego przyszłego męża po raz pierwszy. Jakie będą ich decyzje? Przekonamy się już wkrótce!

Żart Anity i Adriana, radość Agaty i starania Przemka. Sprawdź, co się wydarzyło! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Komentarze

Skomentuj
  • Słoneczko (gość)

    Myślę że tylko jedna para zdecyduje się trwać (póki co) w małżeństwie, Anita i Adrian. Martyna i Przemek to najsłabiej dobrana para, mam wrażenie że pod każdym względem wręcz kompletnie niedobrana. Nic ich nie łączy. Ich rozwód jest sprawą oczywistą. Natomiast Agata i Maciej mogliby być naprawdę fajną parą. Agata jak dla mnie duże zaskoczenie, na plus. Niestety Maciej raczej kompletnie nie jest nią zainteresowany. Myślę że ich historia będzie bardzo zbliżona do historii pary z pierwszego sezonu czyli Ewy i Darka. W finałowym odcinku Ewa ewidentnie się zasmuciła decyzją o rozwodzie i myślę że tak będzie również w przypadku Agaty i Maćka, On powie że chce rozwodu a Ona przytaknie, choć widać że jej zależy. Szkoda.

    19.11.2018 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×