"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 4. Kolejna para wzięła ślub! Anita nawiązuje nić porozumienia z matką Adriana! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Za nami 4. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". I tym razem emocji nie brakowało! Czy doszło do ślubu Agaty i Macieja? Było bardzo gorąco! Za to Anita nawiązuje nić porozumienia z matką Adriana i robi się coraz ciekawiej! Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - MACIEJ I AGATA

Odcinek rozpoczął się od... przygotowań do wieczoru kawalerskiego Macieja, który już wkrótce ma wziąć ślub z Agatą. Zaczęło się od meczu, następnie wspólne zdjęcie z Michałem Winiarskim i można rozpocząć imprezę! Agata dla odmiany jeszcze nie zaprosiła na ceremonię żadnych gości. W sumie nic dziwnego, skoro rodzina nie aprobuje pomysłu córki. Dlatego dziewczyna postawiła na koleżanki z uczelni, może one zrozumieją jej decyzję. Nie spodziewałabym się po niej, że tak zrobi - komentowały przyjaciółki.

Wówczas Agata jeszcze nie wiedziała, że koleżanki nie pojawią się na ślubie, tylko... wybiorą wyjazd studencki do Francji! W tej sytuacji Agata musiała wraz z mamą wybierać suknię ślubną, chociaż matka jest przeciwna wyborowi córki. Za to świadek Maćka... zapomniał pantofli! Trzeba było zawracać, a to prawdopodobnie dopiero początek przygód. Czas na ślub! Maciek, jego rodzice oraz goście zameldowali się w urzędzie stanu cywilnego, a niedługo później na miejscu pojawia się Agata.

Eksperci skojarzyli drugą parę! Jak było na weselu Anity i Adriana? [CO SIĘ WYDARZYŁO]Zobacz więcej

Niestety, świadkowa Agaty zapomniała dowodu osobistego... A Maciej i wszyscy goście czekali na sali. Trzeba było znaleźć szybko świadka, ale to nie było takie proste. Ostatecznie świadkową Agaty została jej matka chrzestna i na szczęście ślub się odbył. Wyobrażałam go sobie inaczej - powiedziała krótko Agata. Za to Maciej skomentował pierwsze wrażenie: Ładna, wszystko jest na tak. Matka Agaty nie podeszła do młodej pary i nie złożyła im życzeń. Właściwie nikt z rodziny Agaty nie okazał jej wsparcia.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - ADRIAN I ANITA

Z kolei Adrian i Anita doskonale bawili się na swoim weselu, chociaż Anita stresowała się, czy zostanie zaakceptowana przez matkę Adriana. Na szczęście okazało się, że panie mają wspólną pasję - taniec. Normalnie pewnie nigdy bym nie poznała Adriana. Jestem ciekawa, jak to dalej się potoczy - wyznała Anita. Na pewno chcę ją poznać - dodał Adrian. Co się działo na parkiecie! Wspólny taniec panny młodej i matki pana młodego był hitem tej imprezy! Anita później podziękowała swojej mamie, która początkowo nie chciała być pokazana przez kamery.

Na imprezie popis dała też babcia Adriana, która zaśpiewała młodym piosenkę. Jednak czy to wszystko wystarczy, aby małżeństwo przetrwało? Tego przewidzieć się nie da.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×