"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 5. Nowa para, problemy Agaty z matką i sielanka Anity i Adriana [WIDEO+ZDJĘCIA]

5. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3" za nami! Dzisiaj poznaliśmy nową parę, a także dowiedzieliśmy się, jak układa się Agacie i Maćkowi oraz Anicie i Adrianowi. Łatwo nie jest... Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 3"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - MARTYNA I PRZEMEK

Już na początku odcinka poznaliśmy nową parę, którą skojarzyli eksperci. Martyna to dziewczyna, potrzebującą mężczyzny, który się nią zaopiekuje. Czy Przemek, ambitny i otwarty mężczyzna, będzie dla niej odpowiedni? Będzie jej przewodnikiem i wyprowadzi ją ze świata smutku i depresji? Eksperci zaznaczają, że Martyna jest szalenie atrakcyjna i nawet zastanawiali się, czy znajdą jej odpowiedniego kandydata.

Czy doszło do ślubu Agaty i Macieja? Anita nawiązuje nić porozumienia z matką Adriana! [CO SIĘ WYDARZYŁO]Zobacz więcej

Martyna ma 25 lat i od 4 lat pracuje w Warszawie, gdzie jest handlowcem w firmie farmaceutycznej i dietetykiem. Początkowo dziewczyna nie mogła uwierzyć, że już niedługo weźmie ślub! Przemek jest ratownikiem na basenie i wciąż mieszka w akademiku, chociaż ma 30 lat. Bardzo chciałby już mieć żonę i liczy, że program mu w tym pomoże. Będę miał żonę - krzyczał mężczyzna.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - AGATA I MACIEJ

Agata i Maciej właśnie wzięli ślub. 23-latka tuż po ceremonii otrzymała od męża prezent. Po drodze młodzi rozmawiali o problemach ze swoimi rodzicami, ale Maciej jeszcze nie spodziewał się, że skala problemu jest aż tak duża... Pierwszy taniec był rozczarowujący dla Agaty, Maciej niestety nie potrafi tańczyć, więc młodzi musieli improwizować. Mama Agaty wciąż nie może zaakceptować wyboru córki; ja to widzę w czarnych chmurach - powiedziała mama Agaty jej koleżance.

Ogromna metamorfoza jednego z uczestników! Jak teraz wygląda Adrian Szymaniak? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Między parą nie ma chemii - pocałunek tylko w policzek - oznajmiła Agata, po czym para udała, że się całuje... Później Maciej próbował przełamać lody z mamą Agaty, ale nie było to łatwe zadanie. Eksperyment przeprowadza się na zwierzętach, a nie na ludziach - powiedziała krótko matka Agaty, po czym poprosiła, aby kamera TVN więcej jej nie nagrywała.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - ANITA I ADRIAN

Anita i Adrian są na razie najlepiej dobraną parą tej edycji. Rano po ślubie młode małżeństwo otrzymało bilety na podróż poślubną! Para leci do Grecji, ale najpierw postanowili pożegnać się z rodziną. Widok na Akropol - wcześniej o tym mogli pomarzyć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×