"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 6. Problemy Maćka z zamkniętą Agatą i rodzące się uczucie Anity i Adriana! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 6. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zobaczyliśmy przygotowania do ślubu Martyny i Przemka i podróże poślubne dwóch pozostałych par. Między Anitą i Adrianem zaczęło rodzić się już uczucie, a Maciek wciąż próbował dotrzeć do zamkniętej w sobie Agaty.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - MARTYNA I PRZEMEK

Martyna i Przemek przygotowywali się do ślubu. Mama pomagała Martynie w wyborze sukni. Po przymiarkach obie panie udały się na spotkanie z ojcem, bratem i jego dziewczyną. -W pierwszym momencie, pomyślałem, że to niemożliwe - skomentował ojciec dziewczyny, który miał mnóstwo obaw. Dziewczyna czuła jednak wsparcie rodziny. Przemek również spotkał się ze swoimi rodzicami. Tata przyjął to z uśmiechem. -Oby Ci się powiodło, Gratulujemy Ci - skomentowała całą sytuację mama Przemka. Wieczór kawalerki i panieński upłynął w szampańskich nastrojach. Jak będzie w dniu ślubu?

Nowa para, problemy Agaty z matką i sielanka Anity i Adriana [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - ANITA I ADRIAN

Anita i Adrian mieli okazję poznać się bliżej podczas podróży poślubnej do Grecji. Para rozmawiała o tym, co się wydarzyło i spędzała ze sobą każdą chwilę. Anita bardzo ceni sobie w Adrianie system wartości i jego subtelność, z jaką zbliża się do niej. Para robiła wszystko, by dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. -Z każdą godziną, każde z nas bardziej się otwiera - oceniła Anita.

Para musiała poruszyć też kwestię partnera tanecznego Anity. Adrian był bardzo wyrozumiały. WIdać, że para świetnie się ze sobą dogaduje i nie ma póki co między nimi sytuacji spornych czy konfliktowych. Pojawiły się również pierwsze gesty czułości.

Matka Agaty zepsuła wesele? "Ja tego nie przetrawię do końca" [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - AGATA I MACIEJ

Agata nie miała łatwej drogi do ślubu. Mimo trudności parze udało się pobrać i wyjechać w podróż poślubną na Majorkę. Poza kilkoma żartami, rzadko rozmawiali ze sobą. -Lubimy ze sobą milczeć - stwierdził Maciej. Para musiała przełamać barierę. Młodzi mieli okazję przekonać się, czy potrafią się ze sobą bawić, ale i nudzić. Agata początkowo nie dawała się namówić na zabawę i żarty. Maciej starał się jednak pokazać, że bardzo mu zależy.

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Ta Martyna to głupia jak but jest

  11.10.2018 09:46
 • Gość (gość)

  Martyna nie prezentuje sobą nic specjalnego a wymagania ogromne. Niech popatrzy w lustro.

  10.10.2018 14:31
 • Pati (gość)

  Anita i Adrian super para ktorej kibicuje. Pozostałe dwie juz na wstepie przegrane. Szkoda Maćka zle dobrali mu zone. Fajny wesoły facet a ona taka jakas nieogarnieta i jeszcze z tym wzrostem zaszaleli..

  09.10.2018 21:04
 • Konrad (gość)

  Ta z koleżankami oczekująca wysokiego bruneta bo charakter nie ważny... Masakra, bardziej tępych i pustych suszy w życiu nie widziałem. Skąd oni biorą taką patologię, z jakiś najgorszych kamienic i blokowisk chyba.

  09.10.2018 11:11
 • Gosc (gość)

  Maciek uciekaj od tej baby, kopii nafukanej matki bo całe życie będziesz ja nianczyl, to zamknięty w sobie wampir energetyczny!

  09.10.2018 08:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×