"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 9. Martyna cała we łzach! Czym Agata zdenerwuje Macieja? [ZWIASTUN]

Anita i Adrian, Agata i Maciej oraz Martyna i Przemek to trzy pary, które wzięły udział w eksperymencie 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co u nich słychać?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 9. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Anita i Adrian, Agata i Maciej oraz Martyna i Przemek są już po ślubach. To ich skojarzyli ze sobą eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska.

TVN kończy emisję programu? Czy będzie nowa edycja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. odcinku 3. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zobaczymy, jak Anita i Adrian oraz Agata i Maciej radzą sobie w związku po powrocie z podróży poślubnej. Jedni budują swoje relacje, drudzy nie wykazują chęci nawiązania jakiegokolwiek porozumienia.

U Martyny i Przemka także sporo emocji. Po zawodzie związanym z wyglądem partnera, teraz Przemek zaskoczy Martynę także swoim zachowaniem. Co doprowadzi ją do łez?

Niespodziewana wizyta u kosmetyczki, przebranie jednorożca i codzienna sielanka. Wszystkie pary zostaną razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostało szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogli eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie występuje po raz pierwszy. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×