ślub od pierwszego wejrzenia 3

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca padła ofiarą oszustwa? Straciła wszystkie pieniądze! "Za głupotę się płaci po prostu"

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno za pośrednictwem swojego konta na Instagramie kobieta podzieliła się wyjątkowo smutnymi wieściami. Okazuje się, że doszło do włamania na jej konto bankowe, z którego zniknęły jej wszystkie pieniądze. Sprawa trafiła już na policję.

05.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Niepokojące słowa Martyny Końcy. Jeszcze niedawno cieszyła się ciążą, a teraz... "Życie już nie raz rzucało kłody pod nogi"

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z poznanym po zakończeniu programu partnerem spodziewa się dziecka i od tego czasu z radością relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Jednak ostatni wpis uczestniczki ślubnego show brzmi wyjątkowo niepokojąco. Wiadomo, co jest tego przyczyną?

28.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową! Dzień porodu zbliża się wielkimi krokami

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z poznanym po zakończeniu programu partnerem spodziewa się dziecka. Teraz uczestniczka ślubnego show TVN postanowiła pochwalić się efektami najnowszej sesji zdjęciowej, na której dumnie eksponowała swój ciążowy brzuszek. Co ciekawe, zdjęcia wykonała jej siostra. Jak wyszło?

27.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk znowu wyszła za mąż! Na weselu nie zabrakło innych uczestników ślubnego show

Widzowie mieli okazję poznać Agatę Ząbczyk w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć kobiecie nie udało się znaleźć w nim miłości, to szczęście się do niej uśmiechnęło po jego zakończeniu. Swoją nową miłość poznała już poza kamerami i jakiś czas później doszło do zaręczyn. Jak ujawnił Kamil Borkowoski z 7 edycji "ŚOPW", Agata niedawno ponownie wyszła za mąż!

01.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy. Postanowiła je odtworzyć! Wyglądają niczym bliźniaczki!

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". To prawdziwa duma stacji TVN i producentów programu, bowiem jej małżeństwo można wręcz uznać za modelowe i będące wzorem dla przyszłych uczestników "ŚOPW". Teraz Anita postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie swojej mamy. Zobaczcie podobieństwo kobiet!

13.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Przemysław Stelmach był w programie mężem Martyny Końcy. Jak zmieniło się jego życie od zakończenia show? Jak wygląda dzisiaj?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje olbrzymie emocje. Uczestnicy, którzy zgłaszali się do show, mogli nawet nie domyślać się, jak wielki będzie to miało wpływ na ich życie. Przekonał się o tym Przemysław Stelmach z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

07.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk od czasu programu przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj jest szczęśliwą narzeczoną i szykuje się do ślubu!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych show telewizji TVN. Audycja doczekała się już emisji sześciu sezonów i twórcy zdecydowanie nie powiedzieli ostatniego słowa! Przed premierą 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", warto zajrzeć do jednej z barwniejszych uczestniczek 3. edycji programu - Agaty Ząbczyk, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę!

09.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×