"Ślub od pierwszego wejrzenia 3"odcinek 2. Adrian i Anita wezmą ślub? Panna młoda ucieknie przed ceremonią?! [CO SIĘ WYDARZY, ZWIASTUN]

Czas przekonać się, czy dojdzie do pierwszego ślubu w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Anita rozmyśli się tuż przed ceremonią? Zobacz zwiastun 2. odcinka!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. odcinek 2. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Czy Adrian i Anita wezmą ślub w 3. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Pierwszy odcinek zakończył się w momencie, gdy po niemal 30 minutach oczekiwania panna młoda przyjechała pod pałac ślubów. Nie była jednak przekonana, czy chce tego ślubu.

Już dzisiaj 3. sezon kontrowersyjnego show TVN! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Adrian dokładnie wiedział, jakiej kobiety szuka. Miał bardzo sprecyzowane wymagania dotyczące wyglądu przyszłej żony. Po naradzie ekspertów, decyzją psychoterapeutki poznawczo-behawioralnej, Magdaleny Chorzewskiej, postanowiono połączyć Adriana z pochodzącą z Krakowa Anitą.

W 2. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed wejściem na salę, w której ma odbyć się ślub, Anitę ogarną ogromne wątpliwości. - Taki trochę karku z siłowni. No i pomyślałam - dlaczego? - słyszymy jak mówi panna młoda w zwiastunie. Czy zdecyduje się złożyć przysięgę i zostać żoną Adriana?

>> Zobacz, czy doszło do ślubu Anity i Adriana!

Paulina i Krzysztof o ślubie w programie. Czy żałują swojej decyzji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Ludzie skąd tyle w Was zawiści. Gdzie nie wejdziesz tam mieszają ludzi z błotem. Nie każdemu musi się podobać ale żeby zaraz wytykać taki nos , ladirynda itd... bez przesady. Rozumiem, że piszą to same ideały bez żadnych skaz. Niech się sobie podobają bądź nie.. to już ich sprawa. Nie nam oceniać kto jak wyglada, kto jaki jest, nie znając drugiej osoby. Chociaż tak najłatwiej, płytkim ludziom.

    13.09.2018 08:50
  • Konrad (gość)

    Dlaczego tym chłopakom dobierają stare kobiety z problemami psychicznymi, których żaden mężczyzna nie chciał. Przecież to dramat nie kobieta, zachowuje się jak dziecko.

    11.09.2018 11:03
  • Lena (gość)

    Nawet mi jej nie żal. Po 2 edycjach, gdy niemal wszystkie dziewczyny były niezadowolone z doboru, przyszła i jeszcze liczy, że dla niej zrobią wyjątek...

    10.09.2018 23:59
  • Monika (gość)

    "Meggi" widać wstydzisz się polskiego imienia, żałosne. Jesteś zapewne pokroju tej kobiety, która tańczy nie tylko towarzysko ale też na rurze i na wieczorach kawalerskich. Dno i żal mi Cię.

    10.09.2018 23:52
  • Gość (gość)

    Ja czytam wypowiedz moniki i iwony to noz mi sie w kieszeni otwiera....! Przelocz na telewizje Trwam i tam komentuj..poza tym fomyslam sie iwona ze ty chcislbys miec kogos kto by cie posuwal a tak tylko ci tv zostala.!!

    Żałosne jestescie

    10.09.2018 23:33
  • Meggi (gość)

    Jak czytam to nie wierze... Ile podlosci jext w kobietach!!

    Bardzo ładna dziwczyna osiagajaca sukcesy i widac ze fajny facet ale jak widac ludzi razi w oczy czyjas uroda,sukces i dystans do życia... Ja im zycze powodzenia❤

    Mysle ze co nie ,ktore paszczury nie mialyby szans i odpadły by juz na castingu bo oprócz urodu trzeba posiadać mozg...

    10.09.2018 23:30
  • Ilonka wawa (gość)

    Ona szuka tępego przystojniaka, który zaakceptuje to że co wyjazd na konkurs taneczny to inny będzie ją posuwał. Tutaj liczy chyba tylko na sławę. Gdy Adrian dowie się co to za ziółko szybko kopnie ją w tyłek.

    10.09.2018 23:17
  • gyy (gość)

    błagam powiedzcie mi że ten program to jakiś żart!!!! :D :D :D

    10.09.2018 23:13
  • Tomeks (gość)

    Rodzice tej Anity mądrzejsi od niej, nie chcą brać udziału w tym kiepskim show a ta chce się lansować.

    10.09.2018 23:08
  • Monika (gość)

    Tancerka lafirynda z wielkim nosem i spokojny wartościowy chłopak, masakra. I jeszcze jej tekst że może Adrian będzie z nią i jej partnerem jeździł na pokazy jak jakiś pachołek. Ona chla przed ślubem jak jakaś patologia.

    10.09.2018 23:04
  • Dany (gość)

    Anitka nie bierz go!!!!!!!

    10.09.2018 22:48
  • TeleManiak (gość)

    Dziewczyna jest zawodową tancerką, wysportowana, a dobrano jej Pana powyżej 100 kg.

    10.09.2018 21:51