"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Adam jednak został ojcem? Plotki się potwierdziły?

Adam Miciak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" został ojcem? Takie plotki pojawiały się jeszcze przed emisją finałowego odcinka programu, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że mamy ich potwierdzenie!

Multimedia

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" został ojcem?

Portal Pudelek opublikował w poniedziałek, 15 czerwca, artykuł, w którym informuje, że Adam z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" wkrótce zostanie ojcem, bowiem jego nowa partnerka, z którą przechadzał się po mieście w towarzystwie jej dziecka oraz niemowlaka w wózku, ma ciążowy brzuch.

Jak jednak słusznie zauważyli komentatorzy, a następnie portal Plotek.pl, to nie był ciążowy brzuch, tylko brzuch tuż po porodzie, co tłumaczyłoby obecność niemowlaka w wózku. Ten sam wózek na swoim Instastory pokazywał kilka dni temu Adam.

Adam zakochany! Pokazał, dla kogo zostawił Joannę. Pod zdjęciem rozpętała się burza!Zobacz więcej

Wszystko więc wskazuje na to, że Adam Miciak niedawno został szczęśliwym ojcem! Oczywiście w sieci wciąż jest burza i na Adama spada lawina hejtu. Niektórzy sugerują, że zgłosił się do programu już w momencie, gdy jego partnerka była w ciąży! Jest to oczywistą bzdurą, bowiem program był realizowany w ubiegłym roku. Zresztą głos w tej sprawie obecna partnerka Miciaka, która napisała:

Jest! W końcu ktoś, kto wiele ile trwa ciąża. Brawo! (...) To ciekawe ile twoja ciąża trwała, jak uważasz, że on zrobił dziecko po czym zgłosił się do programu, który był nagrywany ponad rok temu, a zgłoszenia były jeszcze wcześniej. To może być hit.

Ponadto nowa dziewczyna Adama zdementowała plotki, że jest jego byłą dziewczyną, do której rzekomo miałby wrócić.

nie bylam, nie jestem i nie będę jego ex pozdrawiam i podziwiam za wiare w historie stworzone przez ludzi którzy ani razu nas nawet na oczy nie widzeli. (...) no wlasnie ludzie nie rozumieją i pytanie skad informacja ze Adam mial kogos biorąc udzial w programie? I to w dodatku ze mną? Bo ja nie kojarze takiego faktu

Co o tym sądzicie? Adam sprawdzi się w roli ojca?

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Borys (gość)

    Czy wiadomo juz cos na Temat trasy Adama po Polsce

    24.06.2020 14:29
  • Bolus (gość)

    Dobra pomysl z tymi spotkaniami z fanami Adama. Jestem jego zagozalym fanem

    24.06.2020 12:42
  • Rodman (gość)

    Rozmawialem dzis z Adamem przygotujemy oswiadczenie dla wszystkich fanow. Myslimy o spotkaniach dla fanow

    23.06.2020 21:26
  • Gregor (gość)

    To nie prawda ze Irmina sie z tym pogodzila poprostu ona lubi kase I nic nierobic tak Jak jej siostra biedny Adam musi zasuwac na tego lesera Adam to naprawde spoko koles tylko sie zagubil tak to prawda troche w pszeszlosci eksperymetowal z roznymi parterami ale to jego prywatne sprawy I nikomu nic do tego

    23.06.2020 18:07
  • Monika (gość)

    Co jest z wami na wszystkich portalach ludzie piszom ze Adam byl gejem. No I co z tego Irmina jego partnerka wie o tym I nie robi z tego jakiegos wilelkiego halo .Tagze dajcie spokuj byl mlody chcial czegos inego sprubowac .Irmina trzymaj sie caly Pruszcz dopinguje tobie wszystko bedzie ok

    23.06.2020 13:04
  • Romek (gość)

    Jest pewne I potwierdzone ze Adam mieszkajonc w Angli mial partnera ten Temat byl juz walkowany na innych portalach ktos chyba nawet udostepnil zdjecja Adama I jego ex partnera.

    22.06.2020 21:08
  • Tosiek (gość)

    Witam mam pytanie o co chodzi z Adamem I jego orientacjiom be ten temat byl juz wiele razy poruszany to prawda czy tylko domysly

    22.06.2020 11:45
  • Andelek (gość)

    Nie ma co sie gniewac czy wstydzic byl mlody chcial experymetowac szacun dla Adama za to ze nie kryl sie z tym

    21.06.2020 21:46
  • Ja (gość)

    Andelek i Tomasz to może jego partnerzy! Ale mi was ŻAL

    21.06.2020 17:27
  • A. M (gość)

    Asia mameja nie pasowała do Adama nawet matka ja z rodziny wydziedziczyla

    21.06.2020 17:14
  • Boguszyce (gość)

    Fajnie tak pisać o kimś źle i go oczerniac jak kogo się nie zna.

    21.06.2020 17:12
  • Tomasz (gość)

    Tak to prawda andelek w czasie kiedy mieszkal I pracowal w Angli byl taki epizod w zyciu Adama ze duze eksperymetowal mial partera okolo roku byl w zwiosku gejowskim ale co wiem nie wyszlo I'm I Adam spowrotem zmienil orietacje sexualnom byl mlody chcial sprubowac wszystkiego na instagramie jeszcze chyba som fotki jego I jego ex partera

    19.06.2020 17:07
  • Andelek (gość)

    Doszly mnie slouchy ze Adam mieszkajonc w Angli byl w zwiosku z inym menszczyznom okolo jednego roku to by pasowalo niema ktos wiadomosci na ten Temat

    19.06.2020 13:31
  • Ona123 (gość)

    Autorze artykułu, bzdury to Ty wypisujesz. Irminka - obecna parnerka Adama - była z nim w ciąży już W CZASIE TRWANIA PROGRAMU, ale PORONIŁA. Tą informacją sama podzieliła się w internecie, a i rodzinka też się wygadala. Także w tym samym roku można zajść w ciążę kilka razy...

    18.06.2020 17:48
  • Anonim (gość)

    Po prostu Asia mu się nie podobała, brakowało chemii i tyle. Może w momencie rozpoczęcia eksperymentu zakochał się w obecnej partnerce i gdyby tkwił w związku z Asią tylko by męczył siebie i ją, bo nie byłby w stanie okazać jej miłości takiej jak oczekiwała. Miał prawo się tak zachować, bo walczył o swoje szczęście, a dla każdego czlowieka to jest najważniejsze. Pewnie zwyczajnie nie potrafił powiedzieć Asi, że nic z tego nie wyjdzie. Każdy kiedyś kogos zranił i był przez kogoś zraniony, więc nie oceniajmy innych. Aczkolwiek nie robił jej wielkiej nadziei bo ona sama czuła że czegos brakuje. I to że była rozczarowana to bardziej jej oczekiwania. Biorąc udział w takim programie trzeba liczyć się że nie koniecznie będzie super. A wszyscy ludzie którzy pisza obraźliwe komentarze i obrażają Adama lub kogokolwiek innego, pewnie sami mają niska samoocenę i dowartościowują siebie w taki sposób. Każdy ma prawo układać swoje życie po swojemu.

    18.06.2020 15:15
  • Andromeda (gość)

    Żal Asi , ale po prostu nie podobała mu się . Oboje zasługują na to aby ułożyć sobie życie z kimś innym .

    18.06.2020 13:55
  • Gosia (gość)

    Cale Opole pszeprasza za Adama I Irmine

    18.06.2020 12:58
  • Klon (gość)

    Dobrze że Asia trafiła na Adama. Ona jest szurnięty i tkwi w epoce Średniowiecze . Inny by ją skrzywdził a Adaś po angielsku odszedł.

    18.06.2020 12:06
  • Ri (gość)

    Okropny gość Asia fajniejsza.

    18.06.2020 09:49
  • Mella (gość)

    On jest taki jakiś dziwny.. Taką klucha na krótkich nóżkach i to z iksem... Fujjjjjj.... O leśny rudy mały karakan....