"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Adam odpowiada hejterom! Telewizja TVN nie pokazała wszystkiego?

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Jak można było się spodziewać, emocji nie brakowało! Internauci wciąż masową piszą, co sądzą o Adamie oraz jego zachowaniu wobec Asi.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" - Adam odpowiada hejterom!

Adam i Asia byli najbardziej kontrowersyjną parą 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pozostałe dwie pary wydawały się praktycznie od początku idealnie dobrane, natomiast w przypadku Adama i Asi eksperci ewidentnie przestrzelili...

Pomiędzy Adamem i Asią praktycznie nie było żadnej bliskości. Chociaż kobieta próbowała się zbliżyć do mężczyzny, to ten był w stosunku do niej bardzo zachowawczy, często zachowując się tak, jakby obecność żony obok była mu zupełnie obojętna. Jednak czarę goryczy przelał finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4", gdzie Asia wyraziła chęć na kontynuowanie małżeństwa, natomiast Adam... poprosił o rozwód, argumentując to tym, że chce jeszcze lepiej poznać partnerkę.

Para spotkała się miesiąc później, gdzie okazało się, że Adam nie zrobił nic, aby mieć kontakt z Asią. W dodatku w rozmowie z ekspertem przyznał, że nie zamierza kontynuować tej znajomości z powodów rodzinnych, o których nie chce mówić.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Widzowie oburzeni zachowaniem Adama. Joanna może liczyć na wsparcie!Zobacz więcej

Wiem, że wyjdę na c**ja przed kamerami, ale tak będzie dla mnie lepiej - dodał mężczyzna.

Asia nie ukrywała, że czuje się oszukana przez męża, który nie był wobec niej szczery. Teraz na te wszystkie oskarżenia postanowił odpowiedzieć sam Adam, który dodatkowo jest zalewany falą hejtu. Mężczyzna w mediach społecznościowych napisał (pisownia oryginalna):

hejtminiegra 😃 smiesznecopiszecie🤣😂 jasieniemartwie 🤗 korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie. Pamiętajcie, że TV pokaze to co chce pokazać bo wiadomo show musi zarobić a gdy jest nudno to trzeba zrobić aby były fajerwerki. Pozdrawiam wszystkich hejterow oraz tych co mile słowo napisza na priv. Miłego weekendu

Wierzycie mu, że montaż program "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" aż tak zmienił oblicze Adama?

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Renatan (gość)

    Asiu dobrze że tak wyszło to nie facet to żałosny dupek nic Go nie usprawiedliwia Jego zachowanie od początku było nijakie BURAK jak mówi młodzież.Zszokował mnie jak właził do pociągu i ani nie ani be świnia tak nie zachowuje się gdybyś nie zwróciła uwagi to wszedłby do pociągu bez podania ręki Wstyd wieśniaku WSTYD !!!

    30.05.2020 12:09
  • Hura (gość)

    Burak. Kaczorek, Asiu dobrze.ze od razu pokazał jaki z niego gentelman-należy czytać tak jak napisane.

    27.05.2020 19:09
  • Gość (gość)

    Asiu szkoda , że eksperci nie dopasowli Ci męża , na miejscu Adama żeby był Wojtek albo Łukasz to wspaniali mężczyźni .

    27.05.2020 15:13
  • Adamo (gość)

    Na co liczyles Adamie ??? Że wszyscy będą się klaniac??

    27.05.2020 06:18
  • loolo (gość)

    Nie ma to, jak zrobic gnoj i powiedziec "nie oceniaj". Zalosny kalafior. W programie kazdy widzial od A do Z, jakim typem czlowieka jest Adas: siedzacy z zona w pokoju i bawiacy sie telefonem, nie dziekujacy za weekend, generalnie malo ciekawa osobowosc. Zaslaniajacy sie na koncu tym, ze nie znamy faktow, co mialoby go niby rozgrzeszyc z tej zabawy w chowanego z zona, podczas gdy "stara milosc" czekala tuz za rogiem. Adas w jednej rzeczy "omylil sie" - nie bylo to wcale 2 dni po wizycie w urzedzie stanu cywilnego, tylko znacznie wczesniej... no ale takie "wyjscie na chu*a" lepsze zawsze bedzie w 70%, niz w 100%, po co mowic prawde ? Dla siebie jest pewnie bohaterem, bo "udalo" mu sie nie przespac w wlasna zona, ktora nader widocznie okazywala mu kierunek wydarzen, wiec teraz odbiera nagrode od "starej milosci" za heroizm, owiany dodatkowo tajemnica adasiowego "wiem, ale nie powiem". Doprawdy nie wiem, czy smiac sie, czy plakac. Przeciez takie cos bedzie mialo (juz ma ?) dzieci i bedzie je wychowywac - w duchu czego: ja sie pytam ?

    26.05.2020 17:35
  • Kinia (gość)

    Ciekawe co mu nie pozwoliło na znajomość z Asia.

    26.05.2020 14:19
  • Kinia (gość)

    Może przestraszył się przyszłej teściowej ,która składając mu życzenia powiedziała ,,Jak skrzywdzisz Asię to ja Cię znajdę,,

    26.05.2020 14:18
  • Adam (gość)

    Jako facet powiem Kawał ch.....a resztę dziada

    26.05.2020 12:19
  • Ela (gość)

    Asiu, jesteś piękną i świetną kobietą. Wszystko co najlepsze przed Tobą. Pamiętaj, że czasem trzeba być egoistą i zadbać o swoje szczęście. Trzymam kciuki, że spotkasz fajnego faceta i będziesz x nim szczęśliwa.

    26.05.2020 11:40
  • Ania (gość)

    Burak to swoją drogą ale lepiej pasują CIEPŁE KLUCHY!!!!!

    26.05.2020 10:54
  • gość (gość)

    ha ha Tv pokazała go brzydszego i głupszego niż jest w rzeczywistości A to ,że coś spełnił bez sensu pod nosem to też była wina telewizji i widzów .beznadziejny typ i tyle w temacie.Jak się napije to język mu się rozwiązuje i wychodzi wtedy sok z buraka ha ha ha

    26.05.2020 10:40
  • Aaaga (gość)

    Brak słów. Najlepiej zwalać teraz wszystko na wszystkich innych, tylko nie na siebie ☹

    26.05.2020 09:13
  • JagaPBW (gość)

    Wszystkim innym się udało a rudemu nie i teraz jest wina tv bo akurat źle ten jeden związek pokazała. Sorry od samego początku ta para ze sobą nie pasowała i tu jest wina tych co dobierali. Laska ładna ale Ty sorry nie za bardzo i w dodatku co to za facet który nie ma popędu seksualnego w sobie do kobiety. Wystarczy trochę wódki i już jest inna atmosfera haaaa W sumie coś tam po alkoholu jej powiedział i nikt nie wie co..... Możliwe że to już w tedy się zakończyło.

    26.05.2020 09:07
  • Ic (gość)

    Żałosny Adamie lepiej zamilcz

    26.05.2020 08:35
  • Akuku (gość)

    Ja się najbardziej dziwię Asi ,że chciała to kontynuować .

    26.05.2020 08:30
  • ewa (gość)

    Jestem Ewa , ale dziękuję opatrzności , że nie dostałam takiego Adama . Typ żałosny , mający o sobie wielkie mniemanie , chyba nie używa lusterka , no możliwe , że nie dowidzi . Jak to możliwe żeby eksperci tak się pomylili w doborze pary . Adam pasował do Asi jak wół do karety , a może jeszcze mniej.

    26.05.2020 07:45
  • Agusia (gość)

    Adam nie denerwuj się Mega hejtami zabawiłeś się kosztem Asi i na koszt programu czyli darmowa reklama

    25.05.2020 23:33
  • Basia (gość)

    Asia piękna a ten cały Adam dosyć ,że rudy to brzydki fujjj wiesniak totalny

    25.05.2020 22:20
  • Michal (gość)

    To byla jedna wielka pomylka. Chlopek prosty roztropek I Asia piekna ,ulozona i wrazliwa kobieta. Ja teraz rozumiem Asi mame.

    25.05.2020 22:13
  • Gość (gość)

    Burak rude to falszywe