"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Adam zawiedziony doborem partnerki! Nie chciał mieć starszej żony! Co na to Joanna?

W 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jedną ze skojarzonych przez ekspertów par są Joanna i Adam. Świeżo upieczony małżonek przyznał, że jest zawiedziony doborem partnerki. Okazuje się, że nie chciał mieć starszej od siebie żony!

Multimedia

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zawiedziony Joanną?

Joanna i Adam to obok Agnieszki i Wojtka oraz Oliwii i Łukasza para, która została skojarzona ze sobą przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Wiedzieliśmy już ich ślub i wesele, a także pierwsze dni w podróży poślubnej. Siostra Adama od początku powtarzała mu, że powinien zacząć się starać, bo Joanna wygląda na wspaniałą kobietę. On jednak ma pewne wątpliwości.

Bliższe poznanie się w podróży poślubnej. Czy pojawią się pierwsze wątpliwości?Zobacz więcej

Po weselu małżonkowie polecieli na Majorkę. W podróży ujawniły się pierwsze zgrzyty. Oboje stronią od czułych gestów, wciąż zachowują spory dystans wobec siebie. Podczas jednej z bardziej osobistych rozmów, Asia wyznała, że swego czasu myślała o wyjeździe z rodzinnego Jastrzębia, ale nie wyjawiła Adamowi powodów swoich rozterek. Widzowie dowiedzieli się, że miało to związek z jej byłym partnerem. "Dla mnie to życiowa porażka, że się potoczyło, jak się potoczyło - powiedziała.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Na jaw wychodzą też powoli różnice w zainteresowaniach Joanny i Adama. Kiedy on chciał iść wieczorem na dancing, ona stwierdziła, że jest już zmęczona i chce iść spać. Adam przyznał przed kamerę, że Asia nie jest jego "ideałem kobiety". "Nie ukrywałem, jak rozmawiałem z Asią, że nie jest kobietą z ankiet. To jest kwestia wieku. Napisałem górną granicę 26 lat, a okazuje się, że mam żonę starszą od siebie". "Bardziej się skupiam na tym, żeby go poznać. Bo jest tego wart" - stwierdziła Joanna. Przypomnijmy, że Adam ma 31 lat, a jego żona - 32 lata.

Wojtek jest nieszczery w stosunku do Agnieszki? Internauci go atakują!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • MOIM ZDANIEM (gość)

    moim zdaniem całkowitą porażkę ponieśli "eksperci" tak dobierając do siebie kompletnie niepasujących do siebie ludzi, ani wizualnie, ani charakterami

    26.05.2020 07:19
  • Karola (gość)

    Adam zachował się jak dziecko a nie facet z jajami. Okłamał Asie spotykał sie podczas nagrania z inna osobą. Asia nie zasłużyła na takiego typa

    24.05.2020 16:21
  • Timi (gość)

    Do ziomka to po co to oglądałeś. Mi się to podobało Asia była super No cóż a co do partnera Adama Szkoda że to ja nie byłem na pewno sprawa by miała inny obrót.

    24.05.2020 14:46
  • Polak (gość)

    Adam to prostak i cwaniaczek myśli że jest księciem z bajki i szuka nie wiadomo kogo a po drugie oszukaniec i zakłamany gość.

    24.05.2020 12:17
  • Asia (gość)

    Tak, od początku ten mężczyzna nie pasował do Joanny. Joanno jesteś super, stać Cię na fajnego, mądrego mężczyznę, czego Ci życzę.

    24.05.2020 09:37
  • Jobanyj wrot (gość)

    A ja od początku wiedziałem ze z nich nic nie będzie. Niedopasowani

    22.05.2020 23:32
  • Ziomek (gość)

    Chyba oboje mocno nienormalni skoro nie potrafią sobie nikogo znaleźć tylko w głupim programie na chybił/trafił szukać. Jaki program tacy wykonawcy.

    22.05.2020 22:04
  • sympatyk (gość)

    Adam to beznadziejny facet , ciepłe kluchy , niezaradny życiowo, Asia wspaniała dziewczyna urodziwa,mądra i zaradna .szkoda jej dla takiego gbura. ADAM NIE NADAJE SIĘ DO ŻADNEGO ZWIĄZKU.Problem ze sobą to ma Adam. Asiu życzę tobie wszystkiego najlepszego ,jasteś kobietą z klasą.

    22.05.2020 21:35
  • Lalka (gość)

    Asia on Ci nawet do pięt nie dorasta brzydki gbur i prostak zadufany w sobie znajdziesz partnera jesteś mądra i piękną dziewczyną więcej wiary w siebie powodzenia

    22.05.2020 21:23
  • Angela (gość)

    Asia jesteś wspaniałą kobietą, super było Cię oglądać tylko Twój nowy mąż to nie czuły prostak. Życze Ci wszystkiego dobrego bo zasługujesz na czułość i miłość. Szkoda że Tobie przypadł taki nieodpowiedzialny człowiek bo naprawdę zasugujesz na kogoś wyjątkowego, widać że jeśli ktoś da Ci miłość to mu oddasz serce na dłoni.. Powodzenia Asiu ♥️♥️♥️

    22.05.2020 21:10
  • Gosc (gość)

    Brzydal prostak i cham jego zachowanie wygląd odstrasza na odległość chyba miał kogoś znajomego ze takiego gbura wybrali

    21.05.2020 22:48
  • Dan (gość)

    Asia to piękna kobieta a wiek co za dziwny temat patrząc na liczby dziwne i nie na miejscu

    21.05.2020 19:54
  • Kasia (gość)

    Asia jest fają o otwartą dziewczyną Adaś zaś zwykły gbur,ochydną ma urode taki facet to powinien zostać starym kawalerem i nie marnować kobiecie życia,

    20.05.2020 17:39
  • Aga (gość)

    Adam to zwykły dupek Asi do pięt nie dorasta, chyba nie ma lustra ja starsza bym go niechciała ewidentnie poleciał na kasę.

    20.05.2020 17:34
  • Magda (gość)

    Śmiechu warte, nie chciał mieć starszej żony 😁 Przecież Asia, nie jest w wieku np. 40,50 lat!!! Jest tylko o rok starsza. Ten Adam, to totalna męska porażka. Uroda, jest pojęciem względnym, ale On jest beznadziejny 👎👎 Taka męska ciotka 🤦‍♂️

    20.05.2020 16:01
  • Alan (gość)

    Asia jest za inteligentna dla tego prostaka bez urody. Przecież jemu to już nigdy w życiu taka okazja się nie zdąży. Dobrze ktoś napisał im brzydszy tym większe wymagania. Brak mu dojrzałości i obiektywnego spojrzenia na własny wygląd.

    06.05.2020 08:24
  • ola (gość)

    serio...Asia daj sobie spokoj z tym prostakiem....Na poczatku pomyslalam, ze jesrt super brzydki...ale przeciez nie uroda sie tylko liczy...tu pokazal jaki ma charakterek...mlodsza, phew! spojrzw lustro chlopie, Asia za ladna , za uczuciowa dla ciebie!

    01.05.2020 23:21
  • Daria (gość)

    Asia może i ładna ale z pewnością z depresją... więc nawet jakby na żyrandolu stawał nic to nie da.Jej trzeba pomóc farmakologicznie. Ślub był niepotrzebny bo Asi wystarczą mama .

    01.05.2020 10:32
  • Ewa (gość)

    Ona jest dziwna, a on mega dziwny.

    24.04.2020 21:28
  • Mela1983 (gość)

    Kto wymyśla takie durny programy ???? :D i kto normalny godzi się na branie w nich udział? :D Nie znam tych Państwa, ale facet zaniedbany, ładna kobietka.

    18.04.2020 08:26
NowszeStarsze