"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka cierpiała na depresję? Żona Wojtka poruszyła bardzo ważny temat!

Agnieszka z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyła ostatnio na Instagramie bardzo ważny temat. Fani programu zaczęli podejrzewać, że żona Wojtka zmagała się kiedyś z depresją. Jaka jest prawda?

Multimedia

Depresja dotyka coraz więcej osób. Poważna choroba powoli przestaje być jednak tematem tabu. Wątek walki z depresją poruszała ostatnio w show-biznesie młodziutka aktorka Julia Wróblewska. Wcześniej o depresji mówili m.in. Edyta Bartosiewicz, Małgorzata Foremniak, Danuta Stenka czy Michał Czernecki.

Głos w sprawie depresji zabrała również Agnieszka z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Żona Wojtka wyznała na Instagramie:

[...] Uważam, że temat depresji jest jeszcze w naszym społeczeństwie tematem tabu. Ważne jest, abyśmy nie przechodzili obok tego tematu obojętnie i obok osób, które są dotknięte depresją. [...] Temat ten może dotknąć każdego z nas. Mnie też on kiedyś dotknął. [...] Dobrze by było, gdybyśmy byli bardziej wyrozumiali dla siebie i mieli więcej empatii dla ludzi wokół nas. To nie boli, a świat staje się lepszy - powiedziała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Agnieszka i Wojtek stają się ulubieńcami widzów. "Mam ochotę poznać tak fajnych, ciepłych i przede wszystkim uśmiechniętych ludzi"Zobacz więcej

Fani Agnieszki od razu zaczęli podejrzewać, że ich ulubienica zmagała się kiedyś z depresją. Żona Wojtka tego jednak nie potwierdziła. Nie wiadomo, czy mówiąc o depresji miała na myśli siebie czy kogoś bliskiego.

Musimy się jednak zgodzić z jej słowami. Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×