"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka i Wojtek pokazali zdjęcia ze ślubnej sesji. Zdradzili, jak powstawały!

Agnieszka i Wojtek opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubnej sesji. Zdradzili przy okazji historię powstania fotografii małżonków.

Multimedia

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ślubnych zdjęciach

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik zostali małżeństwem dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Widzowie od początku czuli, że to właśnie oni zostali idealnie dobrani i nie zaskoczyli się, gdy okazało się, że nie chcą brać rozwodu. Teraz Agnieszka i Wojtek opublikowali w sieci zdjęcia ze zorganizowanej przez siebie sesji ślubnej.

Agnieszka i Wojtek chcieli wziąć rozwód! Czy dzisiaj też wzięliby udział w eksperymencie?Zobacz więcej

Pierwszą fotografię udostępnił Wojtek, który przyznał, że dopiero po roku od sesji udało mu się na spokojnie popatrzeć na swoją małżonkę w sukni ślubnej.

Siedząc w domu czasami odnajdujemy rzeczy, których już dawno się nie widziało... Dlatego przypomniałem sobie, że Wy też nie widzieliście naszej sesji ślubnej, która odbyła się już prawie rok temu. Wspominam tamten czas z dużą nostalgią, gdyż w końcu mogłem się przypatrzeć Adze bez kamer i nerwów, jak ślicznie wyglądała w sukni ślubnej.

Po Wojtku, także Agnieszka pokazała kilka ślubnych fotek z albumu. "Pamiętam ile śmiechu było przy tej sesji, radości, a zarazem niepewności czy po mimo problemów życiowych przetrwamy... Dziś nas te uczucia opuściły i zostały same te emocje związane ze szczęściem i pewność, że życie nas już nie zaskoczy, a my łapiemy je garściami" - napisała.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Kolejne zdjęcia to kolejne szczegóły na temat sesji Agnieszki i Wojtka. "Powiem w sekrecie, że sesja nie była standardowa i przy ostatnich ujęciach wylądowaliśmy w naszych kreacjach w jeziorze" - zdradził Janik. Obserwatorzy pary nie mogą przestać zachwalać sesji. "Widać miłość i szczęście" - piszą.

Agnieszka i Wojtek na wakacjach. Wiemy, gdzie spędzają urlop!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×