"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka i Wojtek spotkali się z... burmistrzem Przasnysza! Burmistrz już nie myli nazwiska Agnieszki?

Wojtek i Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" kontynuują swoją przygodę z kręceniem vloga. Niedawno zapowiadali, że już wkrótce pojawi się u nich wyjątkowy gość z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4", ale jego chyba nikt się nie spodziewał...

Multimedia

Okazało się, że Wojtek i Agnieszka zaprosili do siebie... burmistrza Przasnysza, który udzielał im ślubu! O wizycie człowieka, który ich urzędowo połączył, napisali tak:

Moi drodzy jest impreza jest zabawa jest Kraków jest Przasnysz. Takiego połączenia jeszcze nie było. Dziękujemy naszym gościom za to że przyjechali do nas. Kto się domyślał że to będzie Pan burmistrz? #przesnysz #przyjaciele #impreza #relaks #spotkanie

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Pan burmistrz zapadł w pamięć szczególnie widzom programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", bowiem... miał ogromne problemy z zapamiętaniem nazwiska Agnieszki! Niemalże przez całą ceremonię ślubną mylił się w nazwisku Łyczakowska! Czy teraz już poprawnie je wymawia? O tym powiedziała sama Agnieszka.

Pan burmistrz już nazwiska nie myli? 😉

umie :) - odpowiedziała Agnieszka Łyczakowska

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ala (gość)

  Lubię ich ale dali by spokój ,wystarczy ,niech już zajma się swoim życiem,wystarczy pseudo celebrytów.

  09.06.2020 01:32
 • Zuza (gość)

  Inteligentny to on jest .......

  08.06.2020 17:32
 • ferdek (gość)

  nie ogladajcie tych bzdur ci ktorzy opisuja niewiarygodne rzeczy powinni puknac

  07.06.2020 15:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×