"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka i Wojtek ulubieńcami widzów! Wciąż są razem? Agnieszka Łyczakowska ujawniła, kiedy odbył się ślub!

Za nami już sześć odcinków programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4", ale widzowie na tyle zdążyli się zżyć z bohaterami programu, że mają swoich ulubieńców! Patrząc na komentarze w sieci - publiczność pokochała Agnieszkę i Wojtka! Czy wciąż są małżeństwem? Kiedy odbył się ich ślub?

Multimedia

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA 4" - AGNIESZKA I WOJTEK WCIĄŻ SĄ RAZEM?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Na ślubnym kobiercu spotyka się dwoje nieznajomych sobie ludzie i... stają się mężem i żoną! Czy taki związek w ogóle ma szansę przetrwać? Historia pokazała, że tak!

Obecnie na antenie TVN 7 emitowana jest 4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i widać, że eksperci show postarali się o staranny dobór uczestników. Na pierwszy rzut oka przynajmniej dwie pary są bardzo dobrze dobrane, z czego Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik już wyrośli na faworytów programu i ulubieńców widzów!

Widzowie są wprost zachwyceni tą parą! Pod ślubnymi zdjęciami Agnieszki i Wojtka możemy przeczytać m.in. takie komentarze (pisownia oryginalna):

Mam nadzieję, że Jesteście nadal razem, bo pasujecie idealnie, teście się dogaduja super też, wiec wszystko wróży dobrej przyszłości 🤗🤗🤗 pozdrawiam

Trzymam kciuki za Was ✊✊✊❤❤❤

Bajkowe wesele Agnieszki i Wojciecha oraz pierwsze zgrzyty w związku Oliwii i Łukasza. Nie pasują do siebie?Zobacz więcej

Niesamowite jest to jakie scenariusze pisze nam los. Życzę Wam abyście całe życie patrzyli na siebie tak, jak na tych filmikach :)

👑 mam nadzieje że nadal jesteście razem 💚 tak miło się na was patrzy :) dobrani idealnie

Kibicuję Wam jesteście piękną parą i tak mega naturalną spontaniczną❤️

Czy Agnieszka i Wojtek wciąż są parą? W sieci pojawia się coraz więcej informacji, że Agnieszka obecnie mieszka w Krakowie, czyli tam, gdzie Wojtek! Wiele wskazuje na to, że ich małżeństwo przetrwało! Ponadto Agnieszka Łyczakowska w sieci zdradziła, że jej ślub z Wojtkiem odbył się w lutym 2019 roku.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • hhh (gość)

    jjjj

    03.06.2020 22:37
  • Andzia (gość)

    Kibicuję Im to fajnie małżeństwo

    17.04.2020 11:55
  • marzena (gość)

    super te komentarze aż miło czytać że inni się czymś cieszą i dobrze komuś życzą!!!! Ja też życzę Adze i Wojtkowi wszystkiego naj 😘

    13.04.2020 18:00
  • Ll (gość)

    Fajni ludzie z wyrazistym charakterem.A dodatkową mają cudownych rodzicòw-aż miło się na to patrzy.Kocham

    08.04.2020 08:29
  • Roni (gość)

    Oj sprostuje szybko Aga i Wojtek👍

    07.04.2020 11:17
  • Roni (gość)

    Aga Adam sympatyczna para, mam nadzieje ze udało im się, miło na nich się patrzy, tacy naturalni. Rodzice tez super fantastyczni, Powodzenia, życie to nie bajka, trzeba umieć rozmawiac podchodzić do spraw ze spokojem, jeszcze raz Wszystkiego Dobrego

    07.04.2020 11:14
  • Gość (gość)

    Mi również najbardziej odpowiada ta para, od pierwszego wejrzenia widać że są szczęśliwi. Oby tak dalej. Życzę im szczęścia 🎈

    07.04.2020 03:15
  • Anulka (gość)

    Trzymam kciuki bardzo fajna para😊

    06.04.2020 21:58
  • Monika (gość)

    Idealna para !:) super program!

    06.04.2020 19:51
  • Grazka (gość)

    Super para

    06.04.2020 19:28
  • Ewa (gość)

    Ja bardzo kibicuje Agnieszce i Wojtkowiak ,supe para.😘😘😘

    06.04.2020 16:24
  • grazka (gość)

    Moja ulubiona para trzymam za nich

    06.04.2020 15:05
  • Gość (gość)

    Bardzo im kibicuje 💕

    06.04.2020 13:43
  • Czesław (gość)

    Znam ich osobiście. Kibicuję i potwierdzam wciąż są parą , mieszkają razem w Krakowie....

    06.04.2020 12:42
  • Jola (gość)

    Złotych godow wam życzę z całego serca

    06.04.2020 11:55
  • Iwona (gość)

    Gratulacje xyjcie razem az do konca swoich dni

    06.04.2020 11:35
  • Gość (gość)

    Też im kibicuje bo to jedyna autentyczna para, natomiast Łukasz fajny gość tylko jego żona gwiazda niewiadomo jaka a Adam poszedł do programu a zaraz mu się dziecko rodzi i nie z żoną bynajmniej więc ta edycja słaba godbrze że jest Wojtek i Aga to chociaż jeden pozytywny wątek w tym całym programie

    06.04.2020 09:17
  • Lolo (gość)

    Wyglądacie super bardzo Wam kibicuje .Nawet w najlepszych małżeństwach czasami są problemy trzyma m za was kciuki pozdrawiam.

    06.04.2020 08:57
  • Tomasz (gość)

    Nie zgadzam się z zasadą programu.podejmowac zobowiązania wobec nieznanej osoby to nie mądre.Im jednak kibicuje.Ich przykład wydaje się temu przeczyc

    05.04.2020 22:11
  • Andzia.super p (gość)

    Super para kochajcie się.

    05.04.2020 21:51
NowszeStarsze