"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik planują ślub kościelny! Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia?

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik planują drugi ślub. Para, która poznała się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" zamierza powiedzieć sobie "tak" przed ołtarzem! O swoich planach opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" Janik planują ślub kościelny!

Agnieszka i Wojtek to jedna z najlepiej dobranych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Od ich pierwszego spotkania Urzędzie Stanu Cywilnego minęły niedawno dwa lata i choć mają za sobą wiele trudnych momentów, to udało im się stworzyć zgodne i szczęśliwe małżeństwo.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik świętują 2. rocznicę ślubu! Jak wspominają udział w programie?Zobacz więcej

Para, która poznała się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" zamierza pójść o krok dalej i wyprawić kolejne wesele. Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik planują bowiem wziąć ślub kościelny, o czym poinformowano w "Dzień Dobry TVN".

Jak oglądam zdjęcia, filmiki, takie wspomnienia zza kulis, to mam łzy w oczach i za każdym razem mówię Wojtkowi, że jak bym miała cofnąć czas, to bym chciała cofnąć czas, żeby jeszcze raz przeżyć ten moment – powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka.

Przed nami kolejny ślub - dodał Wojtek.

Kiedy Wojtek i Aga zamierzają powiedzieć sobie "tak" przed ołtarzem? Tego na razie nie wiadomo. Czekamy na kolejne informacje w tej sprawie!

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×