"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik świętują 2. rocznicę ślubu! Jak wspominają udział w programie?

Już 26 lutego na antenie TVN 7 zadebiutuje "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" i jest to dobry moment, aby pamięcią jeszcze na chwilę wrócić do poprzedniej edycji, w której - jak czas pokazał - przetrwało tylko jedno małżeństwo, Agnieszki Łyczakowskiej i Wojciecha Janika.

Multimedia

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik szybko zdobyli sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Od początku wydawało się, że Agnieszka i Wojtek są bardzo dobrze dobrani, jednak oboje musieli trochę zawalczyć o siebie i się "dotrzeć", bo nie wszystko na początku przychodziło im z łatwością.

Od czasu ich ślubu właśnie mijają dwa lata, a Agnieszka Łyczakowska postanowiła podzielić się wspomnieniami z tego wyjątkowego wydarzenia. Uczestniczka show TVN 7 napisała:

Dwa lata temu dano mi możliwość wzięcia udziału w @slubodpierwszegowejrzeniatvn dziś wracają do mnie wspomnienia jak by to było wczoraj... Kiedy stanęłam przed drzwiami do sali Urzędu Stanu Cywilnego, za których dobiegały głosy ludzi wiedziałam, że jest tam ich cała sala... Serce biło mi myśle najszybciej jak tylko mogło i nagle doszło do mnie „Aga ty bierzesz ślub” Tata złapał mocno mnie za rękę i powiedział „Aguś będzie dobrze weź kilka oddechów wchodzimy” noi się zaczęło... Nasza przygoda zaczęła się w zachwycie, byliśmy oboje zafascynowani sobą, poznawaliśmy się, poznawaliśmy swoich bliskich i postanowiliśmy ze sobą zostać. Życie później nie było na dla nas komedią romantyczna niczym z TVN’u. Przeżyliśmy jak chyba każda para tez te trudniejsze momenty, moja wyprowadzka do Krakowa, tęsknota za bliskimi, za swoimi miejscami, za Łodzią, brak pracy, poznawanie nowych ludzi w Krakowie, klimatyzacja w nowym mieście, wspólne mieszkanie, poznawanie siebie w trudnym sytuacjach czy kiedyś zwątpiłam w swój wybór, czy kiedyś żałowałam ? NIGDY. Przez życie idę zawsze mocno stąpając po ziemi, nie oglądam się w tył, mocno wierze w swoje decyzje i pozytywnie patrzę na przyszłość... Dziś mijają dwa lata od momentu ślubu z tym obcym mi wtedy @wojciech_janik_official i jestem szczęśliwą żoną. Dziś jestem tu gdzie powinnam być. Dziś robię to co powinnam. Dziś dziękuje losowi za swoją odwagę i za szanse jaką sobie dałam. „Kto nie ryzykuje szampana nie pije” ja właśnie spijam z niego pijankę ❤️

Agnieszka i Wojtek pokazali zdjęcia ze ślubnej sesji. Zdradzili, jak powstawały!Zobacz więcej

Fani wciąż kochają Agnieszkę i Wojtka. Pod wpisem można znaleźć mnóstwo komentarzy od fanów pary (pisownia oryginalna):

Uwielbiam Was i mocno kibicuje. Dużo zdrówka dla Was i kolejnych lat w miłości i radosci❤️

Powiem Ci Aga, że Wojtek przy Tobie rozkwitł, jeśli można tak o mężczyźnie powiedzieć... Wyprzystojniał 😍! Dużo szczęścia Wam życzę..

Jesteście najlepszą parą, niech miłość trwa wiecznie❤️❤️ kibicują Wam wszyscy 😊

Duzo milosci na kolejne lata 😍

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  I tak się rozwiodą

  01.04.2021 21:56
 • Julita (gość)

  Od samego początku im kibicowałam. Są sympatyczną parą. Z mężem w maju będziemy świętować swoją 2 rocznicę, no ciekawe czy mąż mi kupi irobota, o którym tak czesto wspominam.

  20.02.2021 08:57
 • gosc (gość)

  i tak sie rozwiodą

  18.02.2021 15:32
 • Biedron (gość)

  Pppp ruchałbym cie.

  16.02.2021 17:27
 • Pppp (gość)

  Jak chcesz i masz poznać prawdziwą miłość to zaufaj sobie a nie wymuszaj ją . I tak z wiekszości takich eksperymentów nic nie wychodzi prędzej czy później i tyle z tej waszej NIEZWYKŁWJ MIŁOŚCI

  16.02.2021 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×