„Ślub od pierwszego wejrzenia 4”. Agnieszka Łyczakowska pochwaliła się radosnymi wieściami! Mówi wprost: „Jedna wielka radość”. Fani już pośpieszyli z gratulacjami

Agnieszka i Wojtek znaleźli miłość w 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ich małżeństwo nie tylko jako jedno z nielicznych przetrwało program, ale także doczekało się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio Agnieszka postanowiła pochwalić się za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjątkowo radosnymi wieściami. Nie kryjąc swojego szczęścia mówi wprost: „Jedna wielka radość”.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" - Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska

Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska poznali się w 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Są jednym z nielicznych małżeństw, którym udało się przetrwać po zakończeniu programu. Na początku ubiegłego roku para podzieliła się wyjątkowo radosnymi nowinami. Dumni rodzice powitali na świecie córeczkę Antosię!

Jest z Nami! Antosia - Tosia jak kto woli, urodziła się 4.01.2022 o 14:45 siłami natury. Dostała 10 punktów i jest największym naszym szczęściem. Mimo że poród trwał ponad 15 godzin, a ja nadal czuję jego przebieg, jest cudownie. No to zaczynamy nowy etap życia. Dziękujemy za wszystkie wiadomości i życzenia razem z Antosią - napisała wówczas Agnieszka na swoim Instagramie.

Widzowie oburzeni zachowaniem Macieja! „Dlaczego traktujesz Martę w chamski sposób?”Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Agnieszka Łyczakowska podzieliła się radosną nowiną

Od czasu, kiedy na świat przyszła pierwsza pociecha pary minęło już 13 miesięcy. Zarówno Agnieszka jak i Wojtek nie kryją się z tym, że mała Tosia jest oczkiem w ich głowie i nie posiadają się z radości nad tym, że są teraz dumnymi rodzicami. Ostatnio na Instagramie Agnieszki pojawiły się przepiękne kadry z córeczką, w opisie których Agnieszka nie kryje swojego zachwytu nad faktem, że jej pociecha właśnie skończyła13 miesięcy.

Dziś mijają naszemu śmieszkowi 13 miesięcy 💖 To dziecko to jedna wielka radość, śmiech, wulkan energii, mały cwaniak i nasz mały mądruś. Kocham codziennie poznawać jej nowe cechy charakteru 🤍 Sesja zdjęciowa sprzed kilku dni, dziękujemy za uchwycenie u Tosi jej najpiękniejszych emocji 💕Resztę zdjęć pozwólcie, że zachowam dla siebie - czytamy w opisie najnowszego postu na Instagramie Agnieszki.

Fani Agnieszki i Wojtka są wprost zachwyceni najnowszymi zdjęciami małej Tosi, czemu dali upust w komentarzach komplementując dziewczynkę i składając gratulacje dumnym rodzicom.

Słodziaczek, Tosia jest przepiękna! Gratulacje

Wszystkiego najlepszego dla córki podobna do mamuski ❤️

Śliczna dziewczynka 😍 Moje gratulacje

Śliczna 😍 ja widzę ze ona jest bardzo podobna do twojej mamy - czytamy w komentarzach pod zdjęciami małej Tosi.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×