"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Żona Wojtka wygląda zupełnie inaczej!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" na nowym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej. Żona Wojtka zaszalała jakiś czas temu z fryzurą - zmieniła kolor i zdecydowała się na grzywkę. Jak wyglądała? Przekonajcie się sami. Fani są zachwyceni.

Multimedia

Agnieszka z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest inspiracją dla wielu kobiet. Niedawno uczestniczka telewizyjnego eksperymentu zaprezentowała się w nowej fryzurze. Na opublikowanym na profilu Wojtka w mediach społecznościowych zdjęciu widać, że Aga ma nowy kolor włosów oraz modną grzywkę.

Tak sobie leżę w łóżku i nie mogę spać pewnie dlatego bo jeszcze za wcześnie, ale właśnie znalazłem takie oto stare zdjęcie Rozpoznaje cię tą Panią za mną? Agusia czasami wpada na różne pomysły np. "Wojtek a jak bym sobie zrobiła grzywkę to co Ty na to?" A ja jak większość facetów (nie umiem sobie tego za bardzo wyobrazić) "No zrób jeśli chcesz"... No i kiedyś wróciła od fryzjera z grzywką... Dobrze jej było w grzywce? A wy Panowie też zawsze macie takie pytania od swoich kobiet, a Wy i tak nie wiecie czy jej będzie lepiej czy gorzej? - dopytywał swoich obserwatorów Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oliwia i Łukasz już planują drugie dziecko? Nie chcą, aby Franek był jedynakiem!Zobacz więcej

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Kilka użytkowniczek Instagrama już przyznało, że metamorfoza Agnieszki zainspirowała je do zmiany fryzury.

Zdecydowanie lepiej w grzywce

Super wygląda w tej grzywce, też chce taką!

Aga jest piękną kobietą więc ładnie jej we wszystkim

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy Agnieszka powinna wrócić do grzywki? Dajcie znać, co myślicie!

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jani (gość)

    Wojtek nie wytrzyma z Agnieszką, za bardzo chce mu meblowac zycie po swojemu.

    02.07.2020 00:04
  • Bandzia (gość)

    Zajmij sie życiem swoim a nie lansowaniem,działacie mi na nerwy

    01.07.2020 09:44
  • Zxy (gość)

    Fajna para.

    22.06.2020 12:24
  • Estera (gość)

    Bardzo fajna para. Życzę im dużo miłości i humoru. Potrafią z sobą rozmawiać w każdej sytuacji. Pozdrawiam

    22.06.2020 11:49
  • Jola (gość)

    Super. Kibicuję Wam

    21.06.2020 17:12
  • Rafał (gość)

    Wierzę że wam się uda zachować ten związek.Oglądaliśmy z żoną tą edycję od początku i kibicujemy wam z całego serca jesteście jak dwie połówki tego samego jabłka.Życzymy dużo miłości.

    21.06.2020 11:20
  • Justyna (gość)

    Pani Agnieszko pięknie pani wyglada. Życzę dużo miłości.

    21.06.2020 08:21
  • Karola (gość)

    Nie rozumiem czegoś takiego,kibicowałam im ale teraz zaczynają mnie irytować.Dosc już tych pseudo celebrytow w tv,Internecie,po co robić z siebie gwiazdy.Juz po gwiazdorzyli i niech zajmą się teraz swoim życiem prywatnym bo to się obróci w końcu przeciwko nim.

    20.06.2020 19:29
  • Kasia (gość)

    Aga i wojtek oglodałam i ja tesz mieszkam nie DAleko krakowa i tesz Błam mślenicak nat wodom jest super ja mam na zieje że was spotkam pszes wakacie po lubiłam was nie daleko mślenic tam mam razicuw a mieszkam na ślocku jesteście fajni

    20.06.2020 14:38
  • Jolcia (gość)

    Dużo szczęścia i miłości życzę

    20.06.2020 14:20
  • Darek (gość)

    Już zaczynają być wkurzajacy,po co takie celebrytowanie no chyba że dla wiadomo czego.

    20.06.2020 13:17
  • Bobek (gość)

    No nie jak nie ta doopiasta wyłupiasta Oliffia i Lukas i jego mamusia z majtkami z wyprzedaży, to teraz oni.

    20.06.2020 12:31
  • Polcia (gość)

    Nie wiedziałam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet? A tak się zastanawiam coż ona takiego zrobiła oprócz wystąpienia w programie i zrobieniu sobie grzywki.

    20.06.2020 12:28
  • Olecha (gość)

    Bardzo wam kibicuję

    20.06.2020 09:20
  • Madzia (gość)

    Oby im się udało. Trzymam kciuki ❤️

    20.06.2020 08:16
  • Magda (gość)

    Nie podobają mi się grzywki

    20.06.2020 06:33
  • Hiszpanka (gość)

    Super aga ja tez wam kibicuje z upalnej hiszpani super wygladacie

    20.06.2020 00:11
  • Marida (gość)

    Super!!!

    19.06.2020 23:50
  • Cesonia (gość)

    Piekni oboje, duzo szczescia zycze:)

    19.06.2020 23:24
  • Nic na siłę (gość)

    Dajcie kurca spokój podrabiańcy celebytów tvn.

    19.06.2020 22:40
NowszeStarsze