"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Asia i Adam wezmą rozwód? Internauci nie mają wątpliwości!

Trwa 4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To program, który od swojego początku budzi skrajne emocje, ale jednocześnie też sprawia, że widzowie zżywają się z bohaterami. Teraz wszyscy patrzą na relację Asi i Adama...

Multimedia

Asia i Adam to jedna z par, którą wytypowali eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Asia ma 32 lata i od dłuższego czasu była samotna, co bardzo jej doskwierało. Jeszcze większy ból sprawiał fakt, że 10 lat spędziła w związku z niewłaściwym mężczyzną.

Czy 30-letni Adam z Opola to odpowiedzi wybranek dla Asi? Adam również jest sam po długoletnim związku, ale można odnieść wrażenie, że nadaje na zupełnie innych falach niż Asia. Ich ślub był ogromnym stresem dla obojga, dodatkowo należy pamiętać, że mama Asi była przeciwna jej udziałowi w eksprymencie.

Agnieszka i Wojtek ulubieńcami widzów! Wciąż są razem?Zobacz więcej

Czy Asia i Adam znaleźli wspólne szczęście? Internauci niestety nie dają parze większych szans i są przekonani, że wkrótce dojdzie do rozwodu. W sieci możemy przeczytać (pisownia oryginalna):

brakuje mi w tej parze jakiegoś zainteresowania druga osobą... żadne nie zadaje pytań w druga stronę nawet czym się w życiu zajmują Adam z żartem humorem ale nie ma konkretów... chłopie weż się w garść bo teście Cie znajdą :) liczę że jednak kawałek szczerości padnie z ich strony czekam na to bo inaczej to nie ma sensu

Wizualnie nie pasują do sibie to widac ze strony jej Nie ma chemii

Uwazam ze Asia jest za fajna kobietka dla Adama 😐 nie pasuje do niej

Wiele się dowiedzieliśmy o nich po tym weselnym „występie”. 🤦🏼‍♀️

Asia fajna kobietka ale on to klapa:/Wcale mi do siebie nie pasuja i raczej nic z tego nie bedzie...

Wróżycie im wspólną przyszłość?

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zuzia (gość)

    Szkoda jej dla niego. Ona się wydaje fajną babką, a on dramat. Ja też się rozwiodłam z moim mężem, którego znałam nie miesiąc, a 10 lat. Po tym jak zatrudniłam Detektyw Skrzypek i okazało się, że mnie zdradza nie bardzo był odwrót.

    31.05.2020 11:35
  • Szok (gość)

    Jak można było tak dobrać tą parę?Fatalny wybor.On jest przebrzydły,chamski,ryży.Ona super.

    11.04.2020 09:38
  • Ewa (gość)

    Dziwię się że Asia i Adam zostali wybrani w ogóle do siebie nie pasują ona śliczna a on brak słów poza tym ona jest starszą od niego o 2 lata, te dziewczynę stać na lepszego męża nic z tego nie będzie

    10.04.2020 14:45
  • GE. (gość)

    PARA dobrana fatalnie,wielka porażka Ekspertów,niech się zajmą czymś innym......

    08.04.2020 10:55
  • Luccy (gość)

    Ta Asia to taka fajna kobietka .Tak mi przykro że ten jej mąż taki obojętny i niezainteresowany nią w ogóle.

    07.04.2020 23:11
  • Haki (gość)

    To nie wy powinniście mówić czy pasują czy nie.To oni mają sie sobie podobac i warto by spróbowali jak będą czytac te komętarze to sie jeszcze zniechęcą.Oni próbują i dajcie im odwagi a nie tylko pisac pasujecie nie pasujecie.Z wami życia nie spędzą to co wam do tego.

    07.04.2020 22:15
  • Agatalu (gość)

    Ludzie to ich sprawa

    07.04.2020 22:08
  • Agata (gość)

    Wczoraj widziałam ich w sklepie i nawet zrobilam sobie z nimi zdjecie

    07.04.2020 21:41
  • Koko (gość)

    Różnie to bywa. W drugiej edycji też nic nie zapowiadało, że Krzyś zostanie z Pauliną. Tam to dopiero się działo. Ogień i woda. Różnie tam u nich było, był nawet pozew rozwodowy, a skończyło się na ciąży. Tak wiec nie tylko Anita i Adrian przetrwali. Pierwsi po prostu mniej się udzielają w mediach.

    07.04.2020 20:51
  • Ola (gość)

    To prawda, moja kuzynka Asia i Adam są po rozwodzie. Niestety nie udało im się..

    07.04.2020 20:39
  • Elo (gość)

    Jakaś pani gratulowała mamie Łukasza wnuczki czyżby Oliwia i Łukasz powitali na świecie córkę?

    07.04.2020 19:48
  • Lika (gość)

    Oni nie sa razem

    07.04.2020 15:26
  • hahah (gość)

    Ten Adam wygląda jak rudy chomik a jeszcze ubolewa , że ma starszą żonę o dwa lata.Co za pierdoła.Kobieto uciekaj od niego.

    07.04.2020 12:56
  • Bb (gość)

    Szkoda Asi produkcja mogła się bardziej postarać przy doborze partnera no od początku nie ma lekko a teraz znów klapa i kolejny cios

    07.04.2020 10:31
  • Zostałam w domu (gość)

    Nie pasują do siebie. Ona jest za ładna, za mądra do niego. On zachować się nie umie. Myślałam, że dla niej jest Wojtek, ale każdej z tych dziewczyn szkoda dla Adama. Nie postarali się specjaliści. Chyba tylko Adrianowi dobrze dobrali, bo przypominał im o swoich wymaganoach.

    06.04.2020 21:12
  • Ewa (gość)

    Super para Aga i Wojtek 😍