"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" FINAŁ! Czas na decyzje! Które pary zdecydowały się rozstać, a kto walczy o małżeństwo?

Czas na finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wszystkie pary muszą podjąć ostateczną decyzję, czy decydują się kontynuować małżeństwo czy chcą się rozstać. Kto będzie walczył dalej, a kto się podda?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - finał

Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Trzy pary zdecydowały się zawrzeć związek małżeński i miały kilka tygodni na podjęcie decyzji, co dalej...

W każdej parze pojawiały się chwile euforii i zwątpienia. Nawet Oliwia i Łukasz, którzy zachwycili się sobą na samym początku, miewali gorsze momenty. Adam i Joanna natomiast to para, która wśród widzów miała najmniejsze szanse na przetrwanie. Mężczyzna nie był zadowolony, że dobrano do niego starszą partnerkę, mimo że wyraźnie zaznaczył granicę wieku. Ona natomiast nie potrafiła się otworzyć. Po rozmowie z psychologiem nastąpił przełom... Czy ten przełom jest jednak na tyle duży, żeby spróbować dalszego życia razem?

Kryzys u Adama na chwilę przed finałem! Łukasz chce walczyć o Oliwię. Jak wyglądały ostatnie dni przed decyzją?Zobacz więcej

Agnieszka i Wojtek to para, która od samego początku otwarcie pracowała nad swoim małżeństwem. Para szybko otworzyła się przed sobą, podjęła ważne decyzje i każdą chwilę poświęcała na rozmowę i poznawanie się. Czy to jednak wystarczy?

Jak myślicie, która para zdecyduje się na pozostanie w małżeństwie, a która podejmie decyzję o rozstaniu?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Funia (gość)

  Dana ,to go se wez

  20.05.2020 23:23
 • Typek (gość)

  Są tu jakieś chętne blondunki? Mogą być też rude lub czarnowłose blondynki. Aby dziurawe!!! 😉

  20.05.2020 07:59
 • wierzący w adama (gość)

  Adam szukaj sobie porzadnej kobiety. z ta asia jest cos nie tak. placze i się foszy jak 10 letnia dziewczynka. nie dorosła do związku. nie wie czego chce. jest słaba psychicznie. stać cie na młodszą!

  20.05.2020 06:41
 • Knr (gość)

  Asia i Adam....cóż...między nimi nie ma chemii ,nie zaiskrzyło fizycznie. Trudno im będzie układać sobie życie, szczególnie wtedy,kiedy będzie pod górkę. Adam z lekkością powiedział, że już nie zadzwoni...,bo mu na niej raczej nie zależy..

  19.05.2020 16:58
 • Jola (gość)

  Adam zupełnie nie pasuje do Asi brak mu uczucia myślę że jest niedojrzalym facetem

  19.05.2020 15:24
 • Lena (gość)

  Asia i Adam... pokonanie barier jest bardzo trudne, szczególnie kiedy jest się wrażliwym , skromnym i nieufnym, mimo wszystko ja widzę potencjał, a może potrafią żyć ze sobą bardziej niż bez siebie, Agnieszka i Wojtek, to prawda że bardzo do siebie pasują , są komunikatywni, otwarci, ale czy Wojtek długo tak wytrzyma , czy codzienność ich nie "zje", jeżeli pojawi się uczucie- prawdziwe, to tak. Oliwia i Łukasz według mnie są dla siebie. Są młodzi, ale fantastyczni, i mimo że też czasami raziło mnie zachowanie, słowa, dynamicznej Oliwii, to wiem też,że tak naprawdę pięć minut na ekranie nie oddaje całości, Łukasz bardzo fajny człowiek wrażliwy i mądry , myślę że tylko z taką Oliwką trochę szaloną ma szanse zbudować szczęśliwe życie.

  19.05.2020 09:40
 • Mario (gość)

  Joanna i Adam to ludzie po przejściach.Oni najpierw powinni skorzystać z porady psychologa i terapeuty a dopiero po tym szukać partnera.Asia jesteś kiepskim stanie psychicznym a on nie lepszym.To małżeństwo ma znikome szanse na dalsze życie.

  19.05.2020 08:45
 • Ello (gość)

  Oliwka też robi dziecinne neznadziejne docinki Łukaszowi zachowuje się jakby miała 15 lat nie pasują do siebie wogole. Tylko by rozkazywała. Łukasz bardzo fajny miły spokojny. Agnieszka i Wojtek świetna para konkretni normalni pasują do siebie cudownie uwielbiam ich ale Asia i Adam porażka ona robi miny nieszczęśnika wogole sobie nie radzi ni ema podejścia siedzą to zamiast stanowczo porozmawiać to płaczę do kamery adaś nie nadaje się do niej jak on pod wpływem alkoholu jej muwi takie rzeczy to co będzie potem ani siostra mu nie pomoze

  19.05.2020 08:01
 • Wio (gość)

  Agnieszka z Wojtkiem są super parą bardzo pasują do siebie.

  18.05.2020 23:13
 • Alicja (gość)

  Myślę że joanna za bardzo komplikuje ,co odcinek to coś sobie wyobraża,myśli za dużo analizuje,oglądam każdy odcinek i mam wrażenie że ona cały czas czegoś się boi,czas najwyższy zacząć żyć,myślę że czas się przytulić pocałować,uważam że Adam jest w porządku

  18.05.2020 22:59
 • Ewa (gość)

  Fajne pary,tylko Asia mam nadzieję da sobie spokój-facet kompletnie zablokowany na czułość i dotyk,uciekać od takich jak najdalej

  18.05.2020 22:51
 • Goo (gość)

  Życzę Asi innego fajnego i ciepłego faceta z uczuciami. Adam to tępy typ, nie potrafi się normalnie zachowywać. Na początku myślałam że to ona dziwna jest. Nie będzie też pary z Oliwii i Łukasza, mam wrażenie, że niewiele ich łączy.

  18.05.2020 22:50
 • Anis (gość)

  Joasia cudowna wrażliwa ciepła wspaniała kobieta. Chciałbym żeby była szczęśliwa. Ale czy z Adamem?

  18.05.2020 22:42
 • Rewers56 (gość)

  Kibicuje Asi i Adamowi myślę że jest tak pokazany bo nagle 3 pary były by tak hop siup do przodu. Asia jesteś super a Adamowi gratuluję tak fajnej dziewczyny.

  18.05.2020 21:54
 • Mery (gość)

  Asiu jesteś super nie wychoc za faceta który pije alkohol i po alkoholu zaczyna zachowywać się nieodpowiednio pamiętaj jesteś wspaniała wrażliwą dziewczyna

  18.05.2020 21:06
 • Mery (gość)

  Asiu jesteś super nie wychoc za faceta który pije alkohol i po alkoholu zaczyna zachowywać się nieodpowiednio pamiętaj jesteś wspaniała wrażliwą dziewczyna

  18.05.2020 21:05
 • Fgh (gość)

  Asiu Adam to bufon nie nadaje się na męża przynajmniej z tego co pokazują w TV

  18.05.2020 20:30
 • Danuta (gość)

  Wszystkim nie podoba się Adam. Ja uważam że jest bardzo fajny. To co my oglądamy w telewizji są tylko urywki tego co naprawdę się dzieje między nimi jakie prowadzą rozmowy. Uważaj ze jest źle oceniany przez widzów.

  18.05.2020 20:22
 • Danuta (gość)

  Wszystkim nie podoba się Adam. Ja uważam że jest bardzo fajny. To co my oglądamy w telewizji są tylko urywki tego co naprawdę się dzieje między nimi jakie prowadzą rozmowy. Uważaj ze jest źle oceniany przez widzów.

  18.05.2020 20:21
 • Kasia (gość)

  Adam tragedia życiowa,Joanna nie umie powiedzieć psychologom o ich porażce.Oby nie zostali razem,tego nie zniosę.

  18.05.2020 20:16
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×