"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Internauci hejtują Oliwię! Łukasz broni żony i ostro odpowiada!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" budzi mnóstwo emocji. Doskonale widać to po widzach, którzy żywo komentują każdy kolejny odcinek oraz poczynania bohaterów. Czasem jednak przekraczają pewne granice...

Multimedia

Gdy jest się biernym obserwatorem, który bazuje wyłącznie na przekazie telewizyjnym, łatwo pochopnie wyciągnąć wnioski i stworzyć własną iluzję. Doskonale widać to w odbiorze Oliwii przez niektórych internautów, którzy w 24-latce z Gdańska nie widzą poważnej kobiety, lecz infantylną dziewczynę. Ale jaka jest prawda?

Ostatnio podobne głosy pojawiły się na instagramowym profilu męża Oliwii, Łukasza. Jedna z internautek napisała:

Ta twoja żona to może ładna ale powiem ci szczerze że po dwóch trzech latach chłopie będziesz miał jej dość charakter na partnerkę nie ma za ciekawy

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Na reakcję Łukasza nie trzeba było długo czekać, co tylko wywołało ostrą dyskusję!

Jeśli potrafisz po kilkunastominutowym zmontowanym materiale w telewizji ocenić czyjś charakter, to myślę, że wróżbita Maciej właśnie znalazł godnego następcę. Pozdrawiam😉 - odpisał Łukasz

oglądałam każdą edycję i nie przypominam sobie żeby w jakiejkolwiek była kobieta która mówi do faceta jak do psa lub to dziecka a niestety tak jest odbiór nie tylko moje zdanie - skontrowała internautka.

w takim razie polecam program "rolnik szuka żony" tam jest dużo poważniej i mniej dziecinie. A w ;życiu polecam trochę więcej luzu😉 - rzucił Łukasz.

Mama Łukasza zdradziła nieznane fakty z jego życia. Kobieta była wobec syna bardzo krytyczna!Zobacz więcej

Część internautów również stanęła w obronie Oliwii, przy okazji doszukując się kolejnych dowodów, że Łukasz i Oliwia wciąż są szczęśliwym małżeństwem.

Zdjęcie w ramce nadal jest na swoim miejscu :D to dobry zwiastun!

I tym zdjęciem potwierdziłeś finał eksperymentu 😁

Gps na palcu jest, mam nadzieję że zdjęcie pochodzi z teraz 🙏bo to oznacza dobre wieści w kolejnych odcinkach ❤️nawet męża wkręciłam w oglądanie programu 💗💗💗i razem co piątek czekamy z niecierpliwością 💓

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Na Age nie ma takiego hejtu czy na Asie tylko na tą bo za mocno księżniczkuje i chciałaby faceta ustawiać nie lubię strasznie takich lasek ą ę na dłuższą metę i tak nic z tego nie będzie bo żaden facet nie wytrzyma .

    06.05.2020 12:23
  • Bacha (gość)

    Kwestia gustu co komu się podoba skoro Łukasz ją broni to wiadomo że są razem bo gdyby nie miałby gdzieś co kto o niej myśli Nikt nie jest idealny i niech każdy spojrzy na siebie czy ma super figurę i życie osobiste poukładane .

    06.05.2020 12:15
  • Marlena (gość)

    No to tak bo ty urodę człowieka oceniasz po tyłku, hmm no ja po twarzy, a tę ma bardzo ładną. Zresztą tyłek ma też całkiem fajny, faceci takie lubią .

    06.05.2020 11:23
  • Ja (gość)

    Nie wiem gdzie ona jest ładna. Tyłek ogromny

    06.05.2020 07:04
  • Iwo (gość)

    Innych przestrzegasz , a sam wchodzisz i tutaj komentujesz. Pozdrawiam tych którzy mają poczucie humoru i znaj,ą się na żartach.

    05.05.2020 18:51
  • Ola (gość)

    No tak, bo ty piwo ty pijesz piwo z miski. Jesteś beznadziejna. Aga lekarza wymaga.

    05.05.2020 18:49
  • Aga (gość)

    Beznadziejna ta Oliwia jeszcze pół litry piwa wypiła z kufla niczym chłop. A dajcie spokój. Nie pasują woge do siebie

    05.05.2020 09:01
  • Sara (gość)

    Jedna pani tu napisała że są razem to już nie wiem tutaj dużo ludzi sciemnia i nie wiadomo komu ufać .

    04.05.2020 22:30
  • Gosc (gość)

    Nie są razem

    04.05.2020 22:06
  • Mariusz (gość)

    Życzę wam wszystkiego naj ważne że jesteście razem zdrówka bo koronawirus szaleje .

    04.05.2020 20:01
  • fan (gość)

    Olivia śliczna miałaś sukienkę na wieczorze panieńskim .Jak widać sława nie jest zawsze dobra ile człowiek musi przeżyć stresu bo tak naprawdę stres kamery i jak się wypadnie przed kamerami .Nie nam oceniać twoje zachowanie bo tylko Łukasz dobrze cię poznał także dużo ludzi nie odróżnia życia w tv od życia w realu Byłoby by wszystkim głupio jakby Się okazało że gralas kogoś a w życiu mega spokojna z ciebie osobka .

    04.05.2020 19:44
  • Ola (gość)

    Dla mnie super wszystkie pary każda na swój sposób oczywiście nikt nie jest idealny życie to nie bajka dacie radę trzymam kciuki.

    04.05.2020 18:57
  • Sara (gość)

    Jeszcze trochę i koniec tego programu na szczęście :D jakieś inne programy z ludzmi normalnymi dojrzałymi by się przydały .

    04.05.2020 17:01
  • Jakub (gość)

    Ludzie szkoda czasu wchodzić na te stronę czy wy widzieliście jak ten chłopiec wypowiada się do ludzi wyciągnijcie kija z upy obrona obroną ale chłopcze trochę szacunku do ludzi miej .Nie każdy musi podziwiać Ciebie i Twoją żonkę .Pozdrawiam wszystkich tych co dla nich ważny w życiu jest szacunek :)

    04.05.2020 16:44
  • Ewcia (gość)

    Widzowie widzą a Pan nie przykre to ..Uważam że zasługuje Pan na więcej w sensie obyta miła dziewczyna może nawet żartować ale żeby to było z szacunkiem wszystko bo to chyba świadczy też o drugiej osobie jej kulturze :)

    04.05.2020 15:57
  • Ola (gość)

    Uważam , że żona Łukasza nie dorosła jeszcze do małżeństwa,rozkazy powinna skierować do psa ,a nie do męża .Łukasz tego nie zauważa chyba ,bo jest zakochany, zło wraca kiedyś tak może być tez traktowana ,to przykre .

    04.05.2020 15:47
  • Aha (gość)

    Szkoda chłopaka. Dziecinna panienka. Zamiast męża, to powinna kupić sobie psa i wydawać polecenia. Żenująca dziewczyna.

    04.05.2020 14:16
  • Michal. (gość)

    Skoro ją broni to chyba wiadomo jaki jest finał i nie ma zaskoczenia zastanawia mnie jedno po co ciągle o nich piszecie nie dawno pisaliście że ona w ciąży bo na jego mamie insta były gratulacje a za chwile on ją broni bo ktoś ją hejtował chyba każdy głupi się domyśli że są razem. tylko szkoda że nie będzie zaskoczenia żadnego w osta. odc .Nie mniej jednak szacun za odwagę bo ja bym się nie odważył wystąpić w takim programie oddać swoje życie w ręce ekspertów by mi dobrali partnerkę ale każdy jest inny .Powodzenia !

    04.05.2020 14:06
  • Maja (gość)

    Do wszystkich panów co piszą o wielkim tyleczku to akurat atut sexapil a nie płaski mały byście spojrzeli na swoje fistaszki bo kompleksy wam wychodzą .

    04.05.2020 11:48
  • Angela (gość)

    Finał to za 3 tygodnie zatem pisać to ludzie mogą sobie wszystko i nie warto słuchac czasem specjalnie piszą by wzbudzić sensację .Olvio i Lukaszu życzę wam wszystkiego naj nie znam was, ale podziwiam was za wystąpienie w tym programie .

    04.05.2020 11:32
NowszeStarsze