"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna Lazar była dla Adama Miciaka za stara? To dlatego im nie wyszło?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" podkreślał często w programie, że liczył na młodszą partnerkę. Joanna skomentowała zachowanie byłego małżonka. Czy mężczyzna sprawił jej tym przykrość?

Multimedia

Adam i Joanna nie ułożyli sobie wspólnie życia po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od samego początku borykała się z wieloma problemami. Największym z nich był chyba brak komunikacji, który według wielu miał zaważyć na ich wspólnej przyszłości.

Adam Miciak pochwalił się swoim dzieckiem! Chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Jak się teraz okazuje, Adam był rozczarowany tym, że eksperci sparowali go z 32-letnią Joanną. Mężczyzna w programie miał wielokrotnie podkreślać, że zależało mu na młodszej partnerce. -Idealna kobieta powinna mieć do 26 lat - mówił.

Czy oczekiwania Adama sprawiły przykrość Joannie?

Nie zakłuło mnie to. Jak byliśmy na Majorce, na jednym ze spacerów, Adam mi wspomniał, że chciał mieć żonę do 26 roku życia, ale w ogóle nie dał mi odczuć, że to jest jakiś problem dla niego - powiedziała Lazar w rozmowie z Party.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • poldek (gość)

    Ale młodzieniec jaka uroda amanta filmowego. Czar że głowa boli no i ten wiek adonisa. Chciał zaistnieć w telewizji i pokazać jaki wspaniały tylko angaż do reklam taki cudak i chamskie wychowanie. Wyjątkowo brzydki facet.

    29.07.2020 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×