"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna Lazar jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Jak się poznali?

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" musiała przełknąć gorycz porażki i odrzucenia, kiedy jej programowy mąż, Adam, zdecydował się na rozwód. Teraz okazuje się, że Joanna jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Multimedia

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zakochana!

Joanna Lazar zgłosiła się do 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wierząc, że to pomoże jej w relacjach z mężczyznami. Eksperci skojarzyli ją z Adamem, ale obojgu trudno było się otworzyć. Wciąż pojawiały się problemy i ostatecznie Adam zdecydował, że nie chce trwać w małżeństwie z Joanną.

Joanna ma żal do Adama? Po raz pierwszy zabrała głos po finale!Zobacz więcej

Po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie wspierali Joannę i zapewniali, że przed nią lepsze dni, a mężczyzna dla niej pojawi się prędzej niż się tego spodziewa. Okazuje się, że mieli rację. Joanna przyznała właśnie, że rozpoczęła nowy etap w życiu i jest zakochana. "Mam u swojego boku mężczyznę. Jestem szczęśliwa, nie ukrywam" - powiedziała w wywiadzie dla Party.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Wygląda na to, że Joasia naprawdę odnalazła wreszcie szczęście. Zdradziła, że pierwszy raz od dłuższego czasu jest w stanie zaangażować się w relację. Swojego nowego partnera poznała dzięki swojej kuzynce. Od razu między nimi zaiskrzyło. Oby tak dalej!

Adam Miciak pochwalił się swoim dzieckiem! Chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×