"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna Lazar sprzedaje swoją suknię ślubną! Wie już, na co przeznaczy pieniądze

Joanna Lazar, która była jedną z uczestniczek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną. Wie już nawet, na co przeznaczy pieniądze ze sprzedaży. Poznaj szczegóły!

Multimedia

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedaje suknię ślubną

Joanna z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Partner, którego dopasowali do niej eksperci nie okazał się być "tym jedynym". Adam nie umiał bowiem otworzyć się na relację z Asią, jego zachowanie wobec niej pozostawiało wiele do życzenia. Ostatecznie postanowił zerwać z nią kontakt. Później okazało się, że odnalazł szczęście u boku innej kobiety i jest już nawet ojcem.

Adam Miciak pochwalił się swoim dzieckiem! Chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Na szczęście liczy też Joanna, dlatego postanowiła pozbyć się sukni ślubnej, którą nabyła na potrzeby programu, a przy okazji - zrobić coś dobrego. Postanowiła bowiem, że pieniądze ze sprzedaży przeznaczy na rzecz chorej dziewczynki o imieniu Zosia.

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu bardzo dużo dobrego dostaję od Was i ja bym się chciała również odwdzięczyć. Mianowicie, chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną, a całkowitą wartość sukni chciałabym przekazać dla ciężko chorej, małej, walecznej Zosi. Zapraszam.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Cena sukni ślubnej Joanny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to 1500 złotych. Warto ją nabyć, aby pomóc małej Zosi. Dla Joanny może to być też pierwszy krok ku nowemu, szczęśliwszemu życiu.

Joanna Lazar jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Jak się poznali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×