"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta znowu zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Sprzedał swoje konto na Instagramie?

Łukasz Kuchta znowu zniknął z sieci! Konto uczestnika programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w mediach społecznościowych zostało zamknięte lub... sprzedane jak twierdzi jeden z serwisów plotkarskich. Co dzieje się z Łukaszem Kuchtą?

Multimedia

Łukasz Kuchta zamknął swoje konto na Instagramie? -Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta - wyświetla nam się, gdy chcemy wejść na jego profil w mediach społecznościowych. Co dzieje się z Łukaszem Kuchtą?

Oliwia Ciesiółka nie wyprowadziła sie po rozstaniu z Łukaszem?! Wszystko dla dobra Franka?Zobacz więcej

Serwis Plotek sugeruje, że bohater 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mógł sprzedać swoje konto na Instagramie, które obserwowało już ponad 180 tysięcy użytkowników. Właścicielem konta miała zostać firma zajmująca się sprzedażą sztucznych rzęsy. Profil Kuchty już nie istnieje, dlatego nie ma pewności, czy tak rzeczywiście się stało.

Łukasz Kuchta wyprowadził się od Oliwii! Rozwód już wkrótce?Zobacz więcej

Przypominamy, że Łukasz Kuchta wziął ślub z Oliwią Ciesiółką. Para doczekała się synka Franka, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Niedługo po narodzinach chłopca, Oliwia i Łukasz przekazali fanom smutną wiadomość o tym, że nie są już razem.

Myślicie, że Łukasz Kuchta rzeczywiście sprzedał swoje konto z pokaźną liczbą fanów? A może zrezygnował z jego prowadzenia i po prostu je usunął?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×